נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

משרד האוצר ורשות המיסים משיקים קמפיין על מס הכנסה שלילי - בכיכובו של אלי יצפאן

 

 

שטייניץ ויצפאן


משרד האוצר ורשות המיסים משיקים קמפיין להגברת המודעות ל"מענק הכנסה" במסגרת החלת חוק מס הכנסה שלילי בפריסה ארצית מתחילת שנת 2011

הבדרן אלי יצפאן מוביל את הקמפיין

שר האוצר שטייניץ שביקר בסט הצילומים אמר: "הגברת המודעות לתוספת שהמדינה מעניקה לעובדים המשתכרים עד 6200 ₪ היא קריטית בעיני"

בימים אלו משיקים רשות המיסים ומשרד האוצר קמפיין להגברת המודעות לתוספת כספית משמעותית לכל העובדים המשתכרים עד 6200 ₪ בחודש. הקמפיין עולה במסגרת הפריסה הארצית לשנת 2011 של חוק מס הכנסה שלילי.

את הקמפיין מוביל השחקן והבדרן אלי יצפאן שמגיע לבשר לעובדים על "מענק ההכנסה" החדש לו הם זכאים.

במסגרת הקמפיין הופקו שלושה סרטוני טלוויזיה בהפקת לשכת הפרסום הממשלתית שבמהלכם מבקר יצפאן במקומות עבודה שונים ומעדכן את העובדים על המענק החדש.

שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, ביקר היום בסט הצילומים ואמר: "אני רואה חשיבות גדולה בהשקעה בקמפיין פרסומי מוצלח על מנת להגביר את המודעות של אזרחי ישראל לתכנית קבלת מענק הכנסה. הגברת המודעות שתגרום ליותר ויותר ישראלים המשתכרים סכום של עד 6200 ₪ בחודש, היא קריטית ויש ביכולתה לעודד צמצום פערים בחברה וכן יציאה לעבודה".

תמונות מהקמפיין:

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.