סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

 כנסו עכשיו - זה חינם   משרד האוצר השיק אתר אינטרנט ייעודי לאיתור כספים שנשכחו בחסכונות פנסיוניים !

17/05/2013     אודי אלוני  

מה אמצא בחיפוש כספים על שמי ?

בחיפוש כספים על שמכם תוכלו למצוא מידע על קיומם של חשבונות ללא פעילות בחסכונות פנסיוניים המיועדים לגיל הפרישה, כגון קופות גמל וקרנות פנסיה, וכן חשבונות ללא פעילות בביטוחי חיים עם חיסכון, בין שהם מיועדים לגיל הפרישה (וידועים לעתים כביטוחי מנהלים) ובין שלא.

כמו כן, תוכלו למצוא מידע על קיומם של חשבונות ללא פעילות בקרנות השתלמות ועל קיומן של פוליסות ביטוח למקרה מוות (ללא חיסכון).

שימו לב: "חיפוש כספים על שמי" מאתר מתוך כלל החשבונות אך ורק חשבונות ללא פעילות וכן פוליסות ביטוח למקרה מוות (ללא חיסכון).

מהו חשבון ללא פעילות?

חשבון ללא פעילות הוא חשבון שלא הופקדו אליו או נמשכו ממנו כספים בשנה האחרונה.

שאלות ותשובות - איתור כספים פנסיוניים

מצאת את הקופות שלך? מצוין, עכשיו כדאי לראות מה הם עשו. כנס/י לאתר :www.gemel.funder.co.il ותתחיל/י לעקוב....באתר תמצאו את התשואות החודשיות (בלעדי לאתר פאנדר), השנתיות ועוד ועוד...

פעם ראשונה באתר FUNDER ? הרשם כאן וקבל את כל ההודעות החשובות

לאתר "איתור כספים אבודים" של משרד האוצר לחץ כאן.

________________________________________________________

אגף שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר השיק היום אתר אינטרנט ייעודי לאיתור כספים שנשכחו בחסכונות פנסיוניים. לפי הערכות, מדובר ביותר מ- 10 מיליארד שקלים שממתינים לבעליהם. האתר זמין לציבור הרחב, ללא עלות, וניתן להיכנס אליו גם דרך טאבלטים וטלפונים חכמים.

האתר נבנה כך שבמספר קטן של פעולות פשוטות, יוכל אדם לבדוק אם קיימים חסכונות פנסיוניים, קרנות השתלמות או פוליסות לביטוח חיים שאינו מודע לקיומם. כמו כן, ניתן יהיה לבדוק אם קיימים חסכונות של קרוב שנפטר.

האתר מהווה אינדיקציה להימצאות כספים נשכחים בחיסכון פנסיוני. לבירור ודאי של הזכויות יש ליצור קשר עם הגוף המוסדי, שיספק מידע מפורט על יתרות וזכויות בחשבון או בפוליסה. בתוצאות החיפוש באתר יופיעו פרטי ההתקשרות של כל גוף מוסדי בו נמצאו כספים.

האתר יצמצם את תופעת ניתוק הקשר בין חוסכים לכספם. בכך יסייע המהלך לציבור למפות את החיסכון הפנסיוני שלו. כמו כן, האתר נועד להגדיל את רווחתם של יורשים או מוטבים בעקבות פטירתו של קרוב.

היוזמה להשקת האתר נולדה באגף שוק ההון, והיא חלק מפעילות רחבה של האגף לייעול שוק החיסכון הפנסיוני ולהגברת מודעות הציבור לחסכונותיו הפנסיוניים. במסגרת זו, מנהלי חסכונות פנסיונים מטייבים את בסיסי הנתונים שלהם. בנוסף, בקרוב תחל לפעול מסלקה פנסיונית, שתאפשר לבצע פעולות נוספות על ידי כלל הפעילים בשוק החיסכון הפנסיוני. פעולות אלו ישדרגו את דיוק ויעילות המערכת הפנסיונית בישראל באופן ניכר.

כתובת האתר: https://itur.mof.gov.il

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי וביןבהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

להרשמה לעיתון האלקטרוני ולניוזלטר >>> http://www.funder.co.il/newsletter.aspx

להרשמה לתיק אישי >>> http://www.funder.co.il/login.aspx

להרשמה לפייסבוק >>> http://www.Facebook.com/Funder.co.il

לתוכנה לניתוח טכני >>> http://www.fxg.co.il/funder

קבל הצעה מושלמת לניהול תיק השקעות >>> http://www.yourcall.co.il/Investments/Register.aspx?CxId=5

סוחרים בניירות ערך, קרנות או תעודות סל ? 99% שתאום מס יניב לכם רווחים שלא חשבתם עליהם!!

שלחו מייל עם שם וטלפון למייל funder@funder.co.il  וקבלו מאיתנו את ההצעה הטובה ביותר לביצוע תאום מס אצל מומחי המס של אתר FUNDER 

לתקנון האתר
 
מדהים לגלות שיש כספים שבמשך שנים האוצר מישתמש בכספנו     שרה כץ
22:16 02/03
  
ללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאא עובד.........!!!!!!!!!!!     חסוי
00:37 09/05
  
ללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאא עובד.........!!!!!!!!!!!     חסוי
00:37 09/05
  
ללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאא עובד.........!!!!!!!!!!!     חסוי
00:36 09/05
  
האתר לא עובד     חסויה
12:49 04/05
  
האתר לא עובד     חסויה
12:48 04/05
  
האתר לא עובד     חסויה
12:48 04/05
  
האתר לא עובד     חסויה
12:48 04/05
  
אשקלון ברקת 10     נרקיס טטרואשוילי
12:02 22/12
  
אשקלון ברקת 10     נרקיס טטרואשוילי
12:01 22/12
  
האתר לא תקין     אילוז חגית
00:53 05/12
  
ומה אחרי שמוצאים...הקופה מטרטרת ולא מפיקה כלום בלי מליון אישורים     ועדיין לא ברור אם כדאי להתאמץ להוציא צו ירושה לאבא/סבא שנפטר מזמן
22:46 28/05
  
סתם עבודה בעניים!!!!     SIM
19:44 28/05
  
סגור