סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

תרומה ע"ס 5 מיליון דולר >> ניתנה ע"י הקרן על שם אלכסנדר גראס, לטובת בנין מעבדות ההנדסה של "עזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים"

27/10/2013     קרן מרדכי  

התורם רוג'ר גראס והקרן על שם אלכסנדר גראס (אביו של רוג'ר), תרמו 5 מיליון דולר, עבור בניין מעבדות ההנדסה של "עזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים".

איש העסקים אלכסנדר גראס הלך לעולמו לפני כ-4 שנים, אך במהלך חייו תמך בארץ ישראל ובעיר ירושלים בפרט, כיהן במוסדות מרכזיים כמו הסוכנות היהודית, קרן ירושלים, האוניברסיטה העברית ועוד..
כיום, הקרן ע"ש אלכסנדר גראס, מנוהלת על ידי ילדיו רוג'ר ואליזבת, כאשר מטרתה העיקרית היא לתמוך בצעירים ומשרתי המילואים ולתת לכל אחד ואחת הזדמנות להשתלב במוסדות להשכלה גבוהה. הקרן עושה זאת על ידי חלוקת מלגות ותכניות המכשירות את הצעירים בתחומים מקצועיים. זוהי השנה השלישית בה מאמץ רוג'ר עשרות סטודנטים של המכללה ומאפשר לבוגרי שירות ביחידות קרביות לרכוש השכלה גבוהה.
רוג'ר הוא מאמין גדול ותומך נלהב בפועלה ובעשייה של המכללה, באמצעות החזון המתממש מידי שנה באמצעות בוגרי המכללה המשתלבים ברובם בתעשיית ההייטק הירושלמית ומהתוצאות היוצאות דופן של המכללה, הנחשבת צעירה יחסית.
עוזי וכסלר, יו"ר הועד המנהל של "עזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים": "רוג'ר מעורר השראה בישירות שלו ובנתינה יוצאת הדופן עבור פיתוח ירושלים, מטרתו היא להסיר את החסם הכללכלי מצעירים המבקשים לרכוש מקצוע בקדמת הידע".בניין מעבדות ההנדסה, צפוי להתחדש במהלך 2015 .
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש. 

לתקנון האתר
 
סגור