נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

קרן פנינסולה משקיעה 16 מיליון שקל בחברת גוגאנו, המתמחה בייצור מערכות תאורה ייחודיות

 

 

 מיכה אבני, מייסד ומנכקרן פנינסולה לצמיחה, שותפות בין אורי פז, צבי זיו וחברת פנינסולה מבית מיטב דש, העמידה הלוואה לטווח ארוך בגובה של 16 מיליון שקל עבור חברת ג'וגאנו בבעלותם של ערן בן-שמואל ואלכס בילצ'ינסקי.

חברת ג'וגאנו עוסקת בפיתוח וייצור מערכות תאורה ייחודיות וחסכוניות המבוססות על נורות לד, בדגש על תאורת רחוב ("ערים חכמות") ומתחמים מסחריים כגון סופרמרקטים ומרכזי קניות. מדובר במערכות תאורה המבוססות על פטנטים, המאפשרות להוזיל בצורה ניכרת את העלויות, לחסוך באנרגיה ולהפיק רמת איכות אור גבוהה במיוחד. מוצרי החברה מותקנים בהצלחה אצל לקוחות אסטרטגיים ברחבי העולם בהם, ערים, מרכזי קניות ורשתות מסחר גדולות. מערכות התאורה החכמה של ג'וגאנו זכו בפרסים ונבחנו על ידי גורמים מקצועיים בינלאומיים והוכיחו חיסכון אנרגטי המאפשר החזר השקעה קצר. 

"שוק התאורה החכמה גדל ומציג הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן", ציין ערן בן-שמואל, מנכ"ל החברה, והוסיף:  "ג'וגאנו שמחה לשתף פעולה עם קרן פנינסולה לאור גידול המכירות המואץ והצורך במימון הפרויקטים הבינלאומיים הגדולים של החברה".

אורי פז, ממנהלי הקרן: "קרן פנינסולה לצמיחה מצליחה למצוא פתרונות להלוואות יצירתיות גם לחברות טכנולוגיה שעברו כבר לשלב מכירות מוכח, ועל-ידי כך מאפשרת להן להימנע מגיוס הון שלא לצורך. המהלך מאפשר לחברות לממש צמיחה מחד ולהשאיר בידי המייסדים אחוז גבוה יותר של בעלות על החברה מאידך".

את ג׳וגאנו ייצגו בעסקה עוה״ד יריב קסנר והילה יצחקי ממשרד נוב, קסנר, שניר ושות׳. את פנינסולה ייצגו עוה״ד רון ורד ואריאל שפר ממשרד יהודה רווה ושות׳.

אודות פנינסולה קרן השקעות לצמיחה: הקרן הוקמה בעידוד משרד הכלכלה במטרה לממן תכניות צמיחה לעסקים בינוניים בישראל. הקרן מנהלת 450 מיליון שקל הזמינים להשקעות חדשות. הקרן מנוהלת ע"י שני מנכ"לי בנקים לשעבר עתירי ניסיון – צבי זיו (מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר), אורי פז (מנכ"ל בנק ירושלים לשעבר), לצד מיכה אבני, מייסד ומנכ"ל פנינסולה, ואייל ליאור, המשנה למנכ"ל, אשר משמשים כנציגים של קבוצת פנינסולה. פנינסולה היא חברה ציבורית הנשלטת ע"י בית ההשקעות מיטב דש ומתמחה במתן אשראי לעסקים קטנים ובינוניים.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.