נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

רמי לוי שיווק השיקמה מודיעה על מיניו של רן אפרתי למנכ"ל רמי לוי תקשורת

 

 

רן אפרתי קרדיט יח


חברת רמי לוי שיווק השקמה הודיעה היום על מינויו של רן אפרתי למנכ"ל חברת רמי לוי תקשורת, שהינה חברה בת בבעלות מלאה. אפרתי צפוי להיכנס לתפקיד ב – 9.1.17.

רמי לוי תקשורת הינה מפעילה סלולרית וירטואלית (MVNO), והיא משרתת כיום כ- 150,000 לקוחות. בכוונת קבוצת רמי לוי לפעול להרחבת פעילות זו באופן משמעותי.

רן אפרתי (46) מכהן ב-16 השנים האחרונות כיועצה המשפטי של הקבוצה והינו חבר הנהלת החברה. בשנת 2007 הוביל אפרתי את תהליך הפיכתה של רמי לוי שיווק השקמה לחברה ציבורית, ואת ההנפקה של מניותיה לציבור. ממועד ההנפקה מכהן אפרתי, בנוסף על תפקידו האמור, גם כמנהל קשרי המשקיעים וכאחראי על הקשר עם שוק ההון.

אפרתי ימשיך גם לאחר מינויו לתפקיד מנכ"ל רמי לוי תקשורת בתפקידו כאחראי על תחום קשרי המשקיעים ועל הקשר עם שוק ההון בחברת רמי לוי שיווק השקמה.

בשנת 2011 הוביל אפרתי את צוות הקמת חברת רמי לוי תקשורת, ובמסגרת זו ריכז את ההליך הרגולטורי מול משרד התקשורת, מהלך שאפשר את הקמת החברה שהינה חלוצת תחום ה- MVNO בישראל. 

עו"ד ענבל סיידוף בראשי, שעובדת כעורכת דין במחלקה המשפטית ב-12 השנים האחרונות, וכמזכירת החברה מיום הנפקתה תחליף את אפרתי בתפקידו ותכהן מעתה גם בתפקיד היועצת המשפטית של החברה.

אפרתי הינו עורך דין במקצועו, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

רמי לוי, מנכ"ל רמי לוי שיווק השקמה, מסר: "רן אפרתי מביא עמו לתפקיד ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם כלל פעילויות הקבוצה ועם האסטרטגיה שלה. מינויו מהווה צעד חשוב להאצת פעילותה של רמי לוי תקשורת ולבידולה בשוק הסלולר העובר בימים אלה שינויים דינמיים והחלפת בעלויות בתנאים תחרותיים בהם רמי לוי תקשורת תמשיך להוביל במחירים הזולים שהיא מציעה שלא על חשבון שירות או איכות טכנולוגית. תחום הסלולר הינו ענף חשוב בפעילותה של הקבוצה ומהווה עבורה מנוע צמיחה לשנים הבאות. גם בפעילות זו נמשיך ליישם את האסטרטגיה של הרשת כולה, המבוססת על הצבת הלקוח בראש הפירמידה ועל הקפדה לספק לו סל פתרונות זול ואיכותי. בהזדמנות זאת, אני מודה למר אופיר אטיאס על עשייה ברוכה ותרומתו הרבה לחברת רמי לוי תקשורת מיום הקמתה ועד היום".

רשת רמי לוי שיווק השקמה, בניהולו של רמי לוי, פועלת זה 40 שנה כרשת חנויות דיסקאונט בתחומי המזון והטואלטיקה. הרשת פועלת הן במגזר הקמעונאי והן במגזר הסיטונאי, ומפעילה כיום 45 סניפים. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.