סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

נפתח מרכז חדשנות לתחבורה חכמה DRIVE של קבוצת מאיר

16/02/2017     מיכאל לוי  
מרכז החדשנות לתחבורה חכמה הראשון מסוגו בישראל יכלול מגוון פעילויות שמטרתן לעזור לחברות סטארטאפ לגבש הבנה מעמיקה על המוצר שלהן ליצור שותפויות משמעותיות עם החברות המובילות בתחום.
 
DRIVE מוקם על ידי "מאיר חב' למכוניות ומשאיות'' ובחסות שותפים מובילים בתחום, ביניהם יצרניות הרכב וולוו, הונדה סיליקון וואלי, חברת השכרת הרכב הבינלאומית "הרץ" וחברת הטלמטיקס איתוראן. במרכז יושקעו עשרות מיליוני שקלים בשנים הקרובות.
 
את דרייב מנהלים מייסד EcoMotion  בועז ממו, היזם ד"ר טל כהן ועומר שחר מקבוצת מאיר.

המרכז משלב אקסלרטור ומעבדות ניסוי מתקדמות לצד חללי עבודה משותפים ומציע לסטארטאפים בכל השלבים, הדרכה ומומחיות בשוק אשר יסייעו להם להאיץ את הפיתוח העסקי והטכנולוגי. השותפים יציעו למיזמים השונים סיוע בהבנת השוק, השקעות אופציונליות, פיתוח אב טיפוס, שדה ניסויים לפיתוחיהם וחיבורים ללקוחות פוטנציאליים.
 
בתעשיית התחבורה אשר עוברת שינוי דרמטי, המרכז יאפשר לסטארטפים הכרות מעמיקה עם השוק ולשותפים השונים לשתף פעולה באופן מעמיק ומשמעותי עם הסטארטאפים.

את DRIVE  יובילו  עומר שחר, מקבוצת 'מאיר',   ד"ר טל כהן, חבר הסגל האקדמי בג'ורגיה טק אשר באטלנטה, יזם סדרתי ואנג'ל מצליח אשר הקים וסייע לחברות מהקמה ועד ליצירת ערך של מאות מליוני דולרים ובועז ממו, מומחה ליזמות בתחום התחבורה החכמה, ממקימי אקומושן והאקסלרטור לתחבורה חכמה.
 
על פי בועז ממו, מנכ"ל DRIVE" :DRIVE בא למלא צורך אמיתי בעולם היזמות בתחום התחבורה החכמה,  בכל הקשור ליצירת גישה למובילי השוק, יצירת אבטיפוס בשלבים ההתחלתיים, ויכולת לניסוי והשקעות ממוקדות בתחום. DRIVE עומדת לגייס את כלל משאביה על מנת לאתר ולתמוך בסטארטאפים המבטיחים ביותר, בכל הקשור לעולם התחבורה החכמה בישראל ובעולם".
 
בהשקה השתתפו בין השאר בעלי קבוצת מאיר ישראל קז ויעקב שחר שהוא גם בעלי מכבי חיפה בכדורגל, פרד קרטוויג' מחברת איי קאר שבקרוליינה, אייל שירצקי מבעלי חברת איתוראן, מישל טריד נשיא הרץ העולמי, דניס קלארק מחברת הונדה העולמית, מץ מוברג סגן הנשיא למחקר של וולו, ניק סוגימוטו ראש הונדה סיליקון וואלי ועוד.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור