סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

מיטב דש עוברת למבנה ממוקד לקוח

08/03/2017     מיטב דש  

בית ההשקעות מיטב דש הודיע היום על מעבר ל"ניהול ממוקד לקוח" כחלק מראייה אינטגרטיבית המיועדת לתת ללקוח מגוון מענים על פי צרכיו. במסגרת השינוי הרוחבי תוקם חטיבת לקוחות מרכזית אשר תכלול את פונקציות המכירות והשירות ללקוחות בית ההשקעות. 

החטיבה החדשה תיתן שירות ללקוחות פרטיים, ותכלול יחידת פלטינום ייעודית. ללקוחות יוצעו כל מכשירי ההשקעה של החברות השונות בקבוצה, כאשר המוצרים יותאמו לצרכי הלקוחות השונים. בצד קופות גמל, קרנות השתלמות ופנסיה ותיקים  מנוהלים, יוצעו  מכשירי החיסכון החדשים יותר כגון גמל להשקעה, חסכון במסגרת תיקון 190, IRA ועוד.

מבנה חטיבת הלקוחות החדשה יכלול גם יחידות מיוחדות לשירות ומכירות גם למעסיקים ולסוכני ביטוח. יחידות אלו יכילו את כל הכלים המקצועיים והטכנולוגיים הנדרשים לשרת את ערוצי ההפצה של החברה.

בראש החטיבה, שתכלול כ- 300 מעובדי הקבוצה,  יעמוד ערן ספרנוביץ סמנכ"ל המכירות לטווח ארוך של החברה, שיצטרף  להנהלת בית ההשקעות. ספרנוביץ החל את עבודתו בחברה בשנת 2008 ומכהן בתפקידו הנוכחי מ-2013 .
מהלך זה בוצע בהיוועצות עם נציגות העובדים בבית ההשקעות. פעלנו לצמצום ההשפעה על היקף כוח האדם בחטיבה החדשה, כך שכחלק מהמהלך צפויים לסיים את תפקידם בחברה תשעה עובדים בלבד. 

אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש, ציין כי: "השינוי המבני מיועד לתת ללקוחותינו מענה רוחבי לכל מוצרי בית ההשקעות. הטיפול ללקוח יינתן מחטיבת לקוחות מאוחדת אשר תרכז תחת מטריה אחת את מיטב אנשי המקצוע שיוכלו לתת ללקוחותינו מענה כולל. במהלך זה אנחנו שואפים להתאים את עצמנו לצרכי הלקוחות ולהציע להם מניפה של מוצרים פיננסיים עם נקודת מגע אחת עם בית ההשקעות. המהלך מתבקש להערכתנו לאור החפיפה בין כלי ההשקעה השונים אשר מוצעים כיום ובחלקם אף תחליפיים ביניהם".

עוד הוסיף רביב: "בנוסף, אני שמח על ההזדמנות למנות לראשות החטיבה את ערן ספרנוביץ, אחד המנהלים הצעירים והמבטיחים שלנו ולקדמו להנהלת החברה".

אודות מיטב דש:

מיטב דש השקעות מנהלת כ- 130 מיליארד ₪  בקרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה, תיקים מנוהלים ותעודות סל. בית ההשקעות פועל באמצעות חברות בנות גם בתחומי חבר הבורסה, ברוקראז' מוסדי, הפצת קרנות זרות, מכללה ללימודי שוק ההון ועוד. מיטב דש השקעות מנוהלת על ידי אילן רביב ונשלטת על ידי קבוצת BRM וצבי סטפק.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
אילן רביב מנכל מיטב דש - צלם רמי זרנגר
אילן רביב מנכל מיטב דש - צלם רמי זרנגר
לתקנון האתר
 
חיקוי     בדש
10:58 14/03
  
אבנר - תתבייש !!     רזה
08:11 08/03
  
סגור