סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

משרדי האוצר והבריאות יגבשו מתווה משותף לייעול ושיפור הטיפול באוכלוסיית הקשישים הסיעודיים בישראל

07/03/2017     משרד האוצר  

שר האוצר משה כחלון ושר הבריאות יעקב ליצמן הנחו את הממונה על התקציבים ומנכ״ל משרד הבריאות לבצע עבודת מטה לגיבוש מתווה משותף לייעול ושיפור הטיפול באוכלוסיית הקשישים הסיעודיים בישראל.

מתווה זה ייתן מענה לשינויים המבניים באספקת השירותים בתחום תוך שימת דגש על: פישוט הביורוקרטיה לאזרח, מערך הטיפול והשיקום בקהילה, מקורות ודרכי המימון הממשלתי והפרטי, מבחני ההכנסות הקיימים כיום ובחינת תחום האשפוז הסיעודי על מרכיביו השונים לרבות הפיקוח והאכיפה על ספקי השירותים.

העבודה תתבצע בשיתוף פעולה ובהתייעצות עם משרדי הממשלה הרלבנטיים וכן עם בנק ישראל, המועצה הלאומית לכלכלה, קופות החולים וגורמים נוספים.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
שר הבריאות יעקב ליצמן
שר הבריאות יעקב ליצמן
לתקנון האתר
 
הטיפול באוכלוסית הסיעוית     חיימן אברהם
18:55 16/03
  
סגור