נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

רשמו ביומנים 21-22.3 כנס של המכון הישראלי לפיננסים >>> מגמות שוק בעידן ריבית עולה

 

 המכון הישראלי לפיננסים יוצא עם סמינר שני בנושא נדל"ן בינלאומי. הדוברים בסמינר הם מנהלים בכירים ומנוסים עם ותק של עשרות שנים בהשקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל. הסמינר מיועד למנהלים העוסקים בתחום הנדל"ן בישראל, המקבלים החלטות השקעה או מבצעים בקרה על החלטות השקעה במוסדות פיננסים, קרנות, תאגידים, או שמשמשים יועצים למקבלי החלטות.  
הסמינר יעסוק בנושאים הבאים:

סקירת תחום הנדל"ן ומאפיניו כולל סוגי הנכסים, מכשירי ההשקעה ותתי הסקטורים השונים: מגורים, משרדים, מרכזים מסחריים, מלונות ומאפייני ההשקעה והסיכון הגלומים בכל אחד מהם. 

הפרקטיקה המקובלת של ניהול ובניית תיק השקעות בנדל"ן בגופים מוסדיים מובילים בעולם.

כיצד לבצע ניתוח שוק להשקעות נדל"ן לרבות מגמות במחירי הנדל"ן בשווקים שונים על רקע השינויים בשיעורי הריבית. 

הפרקטיקה המקובלת בביצוע בדיקות נאותות: עסקי, משפטי, חשבונאי וחיתום.

ניתוח השקעות נדל"ן שונות באמצעות Case Studies של נכסים להשקעה.

אילו חידושים טכנולוגיים צפויים בשוק הנדל"ן וכיצד הם צפויים לשנות את פני שוק הנדל"ן בעולם? 

* חלק מהסמינר יועבר בשפה האנגלית

המרצים המובילים בסמינר:

דניאל ברקן, מייסד ומנהל Lyntone Capital Advisors, חברת ייעוץ למוסדות פיננסים, קרנות גידור ומשפחות אמידות בנושאי הקצאת נכסים ושיפור ביצועים בתיקי השקעות. למר ברקן מעל 30 שנות ניסיון בשווקים פיננסים בתפקידי ניהול בכירים ב- Deutsche Bank, Soros Fund Management ו- Bankers Trust. 

הת'ר גולדמן, דירקטורית ב- Brookfield Investment Management, מייסדת ומנכ"לית משותפת של Capstak, מיזם טכנולוגי המחבר בין עסקאות, מקורות הון ושותפים עסקיים בתחום הנדל"ן המסחרי. 

גל נדיר, כיהן כראש תחום השקעות נדל"ן בישראל ובחו"ל בכלל ביטוח. ב- 15 השנים שקדמו לתפקידו האחרון, ביצע גל תפקידים בכירים במחלקות הנדל"ן של בנקי ההשקעות Lehman Brothers, Barclays, Compass Partners בניו-יורק ובלונדון, במהלכן ביצע עסקאות נדל"ן באירופה ובארה"ב בשווי מצטבר של כ- 6 מיליארד דולר. 

שרית פולבוי, מנהלת מחלקת הנדל"ן, עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות. בשלוש השנים האחרונות השקיעה עמיתים כ- 4 מיליארד ₪ בנדל"ן. שרית החלה את דרכה בחברת Trammell Crow בארה"ב ברכישות והשבחת נכסים מניבים.

תרזה צאי, מנכ"לית ומייסדת Treeview Real Estate Advisors המתמחה בייעוץ וניהול נכסי נדל"ן בארה"ב עבור משפחות אמידות. בעבר יועצת משפטית בקרנות נדל"ן של Goldman Sachs. 

ג'ונתן רוס, מנהל מחלקת נדל"ן בינלאומי, מגדל חברה לביטוח. ב-5 השנים שקדמו לתפקיד זה, כהן כסמנכ"ל חברת פרופמקס, שם הוביל עסקאות נדל"ן מטעם החברה בשווי כולל של כ- 2.8 מיליארד דולר. בנוסף, ליונתן מעל 20 שנות ניסיון בשוק ההון בעיקר בתחומים של נגזרות, מוצרים מובנים ואיגוח.

ג'ונתן שיין, סגן נשיא ומנהל הפיתוח העסקי הגלובלי ב- IREI, ארגון המעניק למשקיעים מוסדיים המשקיעים בנדל"ן ובתשתיות כלים לקבלת החלטות השקעה באמצעות פרסומים, כנסים ושירותי ייעוץ. 

הסמינר יתקיים בימים ג' ו- ד', 21-22 במרץ  בין השעות 09:00-17:00 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.