נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

בכירי ענף הביטוח, שוק ההון והרגולציה בכנס ביטוח חיים ופנסיוני באילת

 

 

דורית סלינגר הממונה על שוק ההון


בכנס ייחשף סקר שביעות הרצון הסוכנים הפנסיונים מחברות הביטוח;

בין המשתתפים בכנס: שר הכלכלה, אלי כהן; שר התקשורת, צחי הנגבי;  שר הביטחון לשעבר, משה יעלון; השר לשעבר, גדעון סער; יו"ר מגדל, יוחנן דנינו; המפקחת על הביטוח, דורית סלינגר; יו"ר ועדת הכספים, משה גפני;  מנכ"ל איגוד חברות הביטוח, ד"ר גיא רוטקופף; מנהל רשות המיסים, משה אשר; בכירים נוספים בחברות הביטוח וחברי כנסת.

 כ-1,700 סוכני ביטוח, חברי כנסת, בכירי ענף הביטוח, שוק ההון ורגולציה צפויים להשתתף בכנס ביטוח חיים ופנסיוני ה-38 של לשכת סוכני ביטוח באילת. הכנס תחת הסלוגן "מחשבים ערך מחדש" ייערך ב-20-23 למרץ  (ב-ה) במלון דן אילת. כנס ביטוח חיים ופנסיוני יכלול הרצאות מקצועיות, מושבי שיח מרתקים בהשתתפות נציגי הרגולציה והכנסת, הופעות בידור, מסיבות ואירועי קוקטייל.

יום שני – 20.3.17

הכנס ייפתח בערב יום שני, בטקס רב משתתפים במלון הרודס ובהנחיית הקומיקאית אלינור סלע. בטקס ישתתפו בין היתר: ח"כ צחי הנגבי, שר התקשורת; גדעון סער, יו"ר הועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח; דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון; ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח; ואריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח. משתתפי הכנס בסיום הטקס, ייהנו מקוקטייל עשיר בליווי מוזיקלי.

יום שלישי – 21.3.17

נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ יארח לשיחה אישית את יו"ר מגדל, יוחנן דנינו. יוצגו תוצאות סקר שביעות רצון הסוכנים הפנסיונים מחברות הביטוח. סגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון, יואב גפני, ידבר על עמדת הרגולטור בנושא מוכרנים ומכירות טלפוניות. מנהל מיזם הפרישה בלשכה, רון קשת, ירצה על הערך המוסף של הסוכן. לאחר מכן יערך שיח מיוחד בנושא ביטוח מנהלים VS קרן פנסיה בהנחיית סגן יו"ר הועדה הפנסיונית, אבי אקהאוס, ובהשתתפות הסוכנים  צבי לב ויעל לוי. אחר הצהריים תיערך הרצאה מיוחדת של יו"ר ועדת הכספים, הרב משה גפני.
בערב תיערך הופעה מיוחדת של עילי בוטנר וילדי החוץ שיארחו את קרן פלס.

 יום רביעי – 22.3.17
הבוקר יפתח עם הרצאה של היועמ"ש של חברי מחוז חיפה והצפון, עו"ד ליאור קן דרור בנושא החוזר החדש של אובדן כושר עבודה. נשיא להב, עו"ד רועי כהן ידבר על פנסיה לעצמאים.  מנהל רשות המיסים, משה אשר ידבר על תוכניות רשות המיסים והקשר לעולם הביטוח. עיתונאי גל"צ, עודד לבינסון, ינחה פאנל בנושא פיננסים – האם דיגיטלי זה אידיאלי ?-  בהשתתפות: מנהל תחום הדיגיטציה במגדל,  תומר רובינשטיין,  מנהל תחום טכנולוגיות מידע  ברשות שוק ההון, אלי טובול, מנהל תחום תאגידים ב"טריא", יאיר בן דוד ויו"ר תת הועדה לפיננסים בלשכה, יוסי ורסנו.  לאחר מכן יתקיים דיון בנושא קופות גמל והשקעה VS פוליסה לחיסכון  בהשתתפות הסוכנים יגאל הררי ויונתן לוייב. 

אחר הצהריים תיערך הרצאה מיוחדת של שר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון. בערך יתקיים המופע "הללויה"  בהשתתפות קובי אשרת וחברים.

יום חמישי – 23.7.17

הממונה על השכר והסכמי העבודה במשרד האוצר, ערן יעקב יערוך הרצאה בנושא  הסכמי שכר ותנאים סוציאליים של העובדים.  הפרשן הכלכלי של מעריב, יהודה שרוני, יארח לשיחה אישית את שר הכלכלה אלי כהן, ולאחר מכן יתקיים רב שיח בנושא הפנסיה בהשתתפות: מרכז הקואליציה בועדת הכספי, ח"כ מיקי זוהר, ח"כ עודד פורר, יו"ר סיעת ש"ס ח"כ יואב בן צור, ויו"ר הועדה הפנסיונית בלשכה יובל ארנון. ב-19-20 למרץ  (א-ב) ייערך כנס MDRT ישראל.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.