סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

אפליקציות תיירות מישראל מגייסות השקעות מסין

19/03/2017     איתי שלוסברג  
משלחת של משקיעים סינים בתחום ההייטק מגיעה לישראל במטרה לרכוש סטארטאפים מקומיים, בין המיזמים שמעניינים את הסינים פיתוחים מתחומי הטיול ותיירות. המפגש עם היזמים הישראלים ייערך במסגרת בכנס GMIC (ג'ימיק) הסיני בהובלת מתן וילנאי, שגריר ישראל בסין לשעבר.

בין המיזמים הישראלים שמתחרים על תקציבי השקעות של מאות מיליוני דולרים הסטארטאפ CNature, המסייע לאתר מידע על מיני צמחים וחיות שנתקלים בהם בעת טיולי טבע. הפיתוח מאפשר למטיילים סקרנים ללמוד על העולם כשהם נתקלים בחי או צומח ולא יודעים מה להקליד כדי לקבל מידע אודותיו. בעזרת שילוב של מיקום וזיהוי תמונה מתאפשר לבצע חיפוש חזותי בין מינים שחיים באזור ולקבל את המידע בזמן אמת. אם לא ניתן לצלם את האובייקט בגלל חיות שנמצאות בתנועה או מרחק, אפשר להיעזר ברשימת מינים שחיים במקום ולבחור מתוכה. לסינים הערכה רבה לטבע והם חובבי טיולים וטכנולוגיה.

פיתוח נוסף היא אפליקציית התיירות Sidekix, המציעה שרות ניווט בתוך ערים שמאפשר לחוות אותן בדרך מהנה. מסלול ההליכה נקבע על ידי שכלול דרוגים של אתרי תיירות ועסקים בעיר ועל בסיס המלצות בלוגרים. גם מקומיים יוכלו לחוות את העיר בדרך חדשה לגמרי ולגלות אטרקציה מלהיבה המסתתרת ממש מעבר לפינה.

לדברי ניר דשטי, מארגן כנס ג'ימיק: "לסינים הערכה רבה לסטארטאפים ישראלים מאחר ואנו יזמים שאינם פוחדים לטעות, זאת בשונה מהתרבות המחושבת יותר שהם מכירים. גם היכולת הישראלית לאלתר תוך כדי תנועה נתפסת כיתרון להאצת סטארטאפ שדורש מהיזם תגובה מהירה ואינטואיטיבית."

כנס 'GMIC' יתקיים ביום רביעי ה-22 במרץ בהאנגר 11 בנמל תל אביב. בנוסף ליזמים ישראלים ייקחו חלק בכנס חברות בינלאומיות וסטרטאפים מסין, ביניהם ראשי AliPay - חברת הסליקה של קבוצת עלי באבא, איתן גלאי מנהל אאוטבריין בישראל ואירופה, איקי סנדורפי מחנות האפליקציות של גוגל Googleplay, יובל טל מנכ"ל Payoneer, קלאס נוימן מהנהלת SAP העולמי, מנהלי IronSource ועוד.

 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור