סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

סקייליין חתמה על שני הסכמי מימון בהיקף כולל של כ-116 מיליון שקל

20/03/2017     איתי שלוסברג  
לדברי בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין: "אנו שמחים לדווח היום על חתימת שני הסכמי מימון בהיקף כולל של כ-116 מיליון שקל. ההסכמים שנחתמו מאפשרים לחברה להוזיל את עלויות המימון, תוך הארכת מח"מ ההתחייבויות. בנוסף, מסגרת האשראי עליה חתמה החברה, כנגד שעבוד אתר הנופש Horseshoe, מחזקת את הנזילות והגמישות הפיננסית של החברה, ובכלל זה גם את היכולת לנצל הזדמנויות עסקיות עתידיות עליהן אנו שוקדים בימים אלה".

חברת סקייליין השקעות, המתמחה בהשקעות בנדל"ן מלונאי מניב בקנדה וארה"ב ובפיתוח קרקעות בקנדה, דיווחה היום כי חתמה על שני הסכמי מימון בהיקף כולל של כ-116 מיליון שקל.

במסגרת הסכם המימון הראשון, חתמה החברה על הסכם עם בנק קנדי לקבלת קו אשראי בסכום של כ-54 מיליון שקל (כ-20 מיליון דולר קנדי), וזאת כנגד שעבוד אתר הנופש Horseshoe. ההלוואה תישא ריבית שנתית בשיעור פריים + 2% (המשקף כיום ריבית של 4.7%) לתקופה של חמש שנים.

במסגרת הסכם המימון השני, חתמה החברה על הסכם עם בנק אמריקאי למימון מחדש של מלון Hyatt Cleveland בסכום של כ-62 מיליון שקל (כ-17 מיליון דולר ארה"ב), וזאת כנגד שעבוד זכויות הבעלות של סקייליין במלון ועמידה באמות פיננסיות מקובלות. ההלוואה תישא ריבית שנתית בשיעור של Libor + 2.5%  (המשקף כיום ריבית של 3.4%) לתקופה של חמש שנים עם אופציה של החברה להארכה בשנתיים נוספות. ההלוואה תפרע הלוואה קיימת בהיקף נמוך יותר של כ-42 מיליון שקל, הנושאת ריבית גבוהה יותר של כ-4.76%. העודף המימוני מתוצאה מהמהלך, המסתכם בכ-20 מיליון שקל, ינותב בין השאר להמשך השבחת המלון במטרה לשפר את ביצועיו התפעוליים.

חברת סקייליין השקעות הינה חברה קנדית המתמחה בהשקעות בנדל"ן מלונאי מניב בקנדה וארה"ב. לחברה אחזקות בשטחים מסחריים, במלונות ועתודות קרקע סמוכות לפיתוח בהיקף של כ-5,200 יח"ד בארבעה מתחמים עיקריים. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב (סימול: סקלן). בעלת השליטה בחברה הינה חברת מישורים, שבעלי השליטה בה הם גיל בלוטרייך ואלכס שניידר. מר בלייק ליון הינו מנכ"ל החברה.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין
בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין
לתקנון האתר
 
סגור