סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

חברת הביטוח AIG זכתה בתואר פרס החדשנות בתחרות מוצר השנה 2017 בקטגוריית ביטוח רכב

26/03/2017     מיכאל לוי  
  • חברת הביטוח AIG נבחרה על ידי 2,000 צרכנים ישראלים.

  • מערכת AIG Safe Drive פותחה לפני שלוש שנים במטרה לנטר את מאפייני הנהיגה הספציפיים של הנוהג ברכב ומאפשרת לו לשפר את איכות הנהיגה שלו לצד קבלת הנחה משמעותית בביטוח המקיף לרכב.

  • גיל שגיב, סמנכ"ל שיווק ודיגיטל של AIG: "אני גאה ש- AIG קיבלה את פרס החדשנות. מדובר במוצר חדשני וייחודי בעולם הביטוח, המייצר פרסונליזציה מלאה של תעריפי הביטוח, בהתאם למאפייני הסיכון של כל נהג. מטרת מערכת הסייף דרייב הינה לשפר את איכות הנהיגה בישראל, ולהעניק לצד הנחה בביטוח, בעיקר ערך חיובי של נהיגה טובה ".
חברת הביטוח AIG זכתה במקום הראשון בתואר פרס החדשנות בתחרות 'מוצר השנה' 2017 בקטגוריית ביטוח רכב. פרסי 'מוצר השנה' מוענקים ב-29 השנים האחרונות למוצרים ולשירותים החדשניים והאיכותיים ביותר בעולם. כיום מוענקים הפרסים ב-28 מדינות ברחבי העולם. המותגים המובילים בעולם זוכים בפרסי מוצר השנה.

חברת הביטוח AIG נבחרה על ידי פאנל של צוות מומחים בראשותו של פרופסור יעקב הורניק מאוניברסיטת תל אביב. בשלב השני, המועמדים הסופיים עלו לשלב הכרעת הצרכנים, שבחרו להעניק את פרס החדשנות למוצר AIG Safe Drive של חברת הביטוח AIG בקטגוריית ביטוח רכב. סך הכל השתתפו בבחירה 2,000 צרכנים. 

מערכת AIG Safe Drive פותחה לפני שלוש שנים במטרה לנטר את מאפייני הנהיגה הספציפיים של הנוהג ברכב ומאפשרת לו לשפר את איכות הנהיגה שלו לצד קבלת הנחה משמעותית בביטוח המקיף לרכב. המערכת משקללת התנהגויות מסוכנות בכבישים כמו מהירות גבוהה, תאוצות ופניות חדות, בלימות פתאומיות ומדרגת את איכות הנהיגה. המערכת מעניקה ציון לנהג וככל שהציון גבוה יותר, כך ההנחה שהלקוח יקבל בעת חידוש פוליסת הביטוח המקיף תהיה גבוהה יותר. 

 חברת הביטוח AIG ממשיכה להתרחב עם מוצר הדגל שלה, AIG Safe Drive, ומדווחת על שיעורי חדירה שמתקרבים ל- 30% מהלקוחות החדשים. בכוונת החברה להוסיף השנה פיצ'רים נוספים למערכת שישפרו את חוויית המשתמש, ביניהם לחצן מצוקה וחיישן תאונות. 

גיל שגיב, סמנכ"ל השיווק והדיגיטל של AIG: "אני גאה ש- AIG קיבלה את פרס החדשנות. מדובר במוצר חדשני וייחודי בעולם הביטוח, המייצר פרסונליזציה מלאה של תעריפי הביטוח, בהתאם למאפייני הסיכון של כל נהג. מטרת מערכת הסייף דרייב הינה לשפר את איכות הנהיגה בישראל, ולהעניק לצד הנחה בביטוח, בעיקר ערך חיובי של נהיגה טובה ".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור