נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

ירון רוקמן ימונה לתפקיד מנכ"ל אשטרום נכסים

 

 
חברת אשטרום נכסים דיווחה היום, על מינויו של ירון רוקמן למנכ"ל החברה. רוקמן צפוי להיכנס לתפקיד ב-1 במאי 2017.

רמי נוסבאום, יו"ר חברת אשטרום נכסים: "אנו שמחים להודיע על מינויו של  ירון רוקמן  לתפקיד מנכ"ל אשטרום נכסים, שהינה זרוע פעילות מרכזית של קבוצת אשטרום. אני משוכנע, כי ניסיונו העשיר של ירון, וכישוריו המוכחים בתחום הנדל"ן הבינלאומי והמקומי, לצד היכרותו רבת השנים עם שוק ההון, יסייעו לירון להוביל את אשטרום נכסים, לצד צוות המנהלים והעובדים הוותיק של החברה, לפיתוח פעילותה ולהאצת צמיחתה תוך השגת יעדים חדשים, ושמירה על חוסנה ואיתנותה הפיננסית של החברה".  

ירון רוקמן מסר: "אני מודה לדירקטוריון החברה ולקבוצת אשטרום על הבעת האמון ועל המינוי לתפקיד. לאחר שב-12 השנים האחרונות הובלתי שורה של פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר והמשרדים בישראל ובחו"ל, אני שמח להצטרף לקבוצת אשטרום ולהוביל את חברת אשטרום נכסים. 

אשטרום נכסים היא חברה מרתקת ודינמית, הפועלת בשווקים ובתחומים בהם צברתי את מרבית ניסיוני העסקי, ואני מתכוון לפעול במלוא המרץ כדי להצעידה קדימה לפסי צמיחה ורווחיות ולהשגת אתגרים חדשים".

לירון רוקמן ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן. בתפקידו האחרון כהן כמנכ"ל קבוצת רקע, שהוא נמנה עם מייסדיה. קבוצת רקע עוסקת בייזום, פיתוח, בניה וניהול של פרויקטי נדל"ן בארץ ובחו"ל ובשנים האחרונות מתמקדת בתחום ייזום והקמה של מרכזים מסחריים במגזר הערבי. קודם לתפקידו בקבוצת רקע, כיהן רוקמן כמנהל ושותף מייסד בקבוצת ספירה העוסקת בליווי וייעוץ עסקי ובניהול כספים לגופים פרטיים ומוסדיים, ומכאן שלרוקמן הכרות מעמיקה הן עם שוק הנדל"ן והן עם שוק ההון. כמו כן, הינו שותף ומייסד  ב – IFI, המכון הישראלי לפיננסיים.

רוקמן (54), בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, ולמד לימודי תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

ירון רוקמן יחליף בתפקיד את מר מוטי סלע ז"ל, שכיהן כמנכ"ל החברה ב-11 השנים האחרונות, ושנפטר בחודש פברואר האחרון.

אשטרום נכסים, הינה החברה העוסקת, בעצמה ובאמצעות חברות בנות וחברות מוחזקות וכן באמצעות שותפויות עם אחרים, בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל (כיום בגרמניה) הכוללים קניונים ומרכזי מסחר, מבני משרדים ותעסוקה, מלונות, מבני תעשייה, קרקעות ועוד, המיועדים בעיקר להשכרה. כחלק מפעילות זו, מספקת החברה גם שירותי ניהול לנכסיה. מעת לעת משקיעה החברה בתחומים נוספים. נכון למועד דוח זה מושקעת החברה בחברת סיטיפס בע"מ העוסקת בתחום התחבורה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.