נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מזור רובוטיקה מדווחת על קבלת אישור FDA לתוכנה לתכנון תיקון עיוותים בעמוד השדרה למערכת Mazor X‏

 

 



חברת מזור רובוטיקה, העוסקת בפיתוח ומכירה של מכשור רפואי מתקדם לניווט כלים כירורגיים בדיוק גבוה ובפולשנות מזערית בניתוחי עמוד שדרה וניתוחי מוח, הודיעה היום כי קיבלה אישור לתוכנת Mazor X Align
התוכנה נועדה לסייע למנתחים בתכנון תיקון עיוות בעמוד השדרה וביישור עמוד השדרה בניתוחים המתבצעים עם מערכת ה-Mazor X. התוכנה החדשה תוצג במהלך שעות התצוגה בכנס השנתי למדע לשנת 2017 של ארגון הנוירולוגים האמריקאיים (AANS) שייערך בלוס אנג'לס, קליפורניה ב-22-26 באפריל.

Mazor X Align ממנפת את ניסיונה הרב של מזור רובוטיקה בתכנון מקדים לניתוח, עיבוד תמונה, זיהוי אנטומיה ממוחשב ומיזוג שיטות הדמיה שונות. זהו מודול חדש שמתווסף לחבילת התוכנה להערכה קדם ניתוחית במערכת Mazor X, המאפשרת למנתחים ליצור תכנית ניתוחית תלת-ממדית לתיקון עמוד השדרה, באופן המותאם למנותח הספציפי. תכנית התלת-ממד מדמה עמוד שדרה שלם, ומספקת הערכה טרם הניתוח באשר להשפעת הניתוח המתוכנן על היציבה של המנותח, תוך התחשבות בפרמטרים כמו טווח תנועה ומידת היישור הסופי של עמוד השדרה.

אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה אמר: " Mazor X Alignהוא תוצר של תכנית הפיתוח של מזור המייצג את צנרת החדשנות ואת ניסיון הצוות שלנו. אנו מחויבים למתוח את הגבולות הקיימים בכדי לספק לשוק מוצרים ויישומים מתקדמים במטרה לסייע למספר גדל והולך של חולים אשר סובלים ממצבים רפואיים קשים ולתמוך בצוותים הרפואיים המשרתים אותם."

Mazor X Align תשוחרר למספר לקוחות של Mazor X בתחילת חודש מאי. במהלך המחצית השנייה של 2017 תשוחרר התוכנה, בצורה רחבה יותר.

במהלך ועידת ה-AANS, מזור רובוטיקה תציג את הנושאים הבאים בביתן מספר 1423:
מצגת: ניסיון קליני עם מערכות מזור רובוטיקה
מציג: ד"ר יאה י. לים
תאריך: יום שני, 24 באפריל
זמן: 13:00-14:00

מצגת: סדרת מקרים ראשונים עם מערכת הדור החדש של מזור רובוטיקה: Mazor X™
מציג: ד"ר דונלד מ. וויטינג
תאריך: יום שני, 24 באפריל
זמן: 15:30-16:00



הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.



עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.