סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

רדהיל ביופארמה קיבלה אישור לשני פטנטים נוספים בארה"ב עבור BEKINDA

20/04/2017     קרן מרדכי  
חברת הביו-פרמצבטיקה הישראלית, רדהיל ביופארמה (נאסד"ק/ת"א: RDHL), המתמקדת בפיתוח ומסחור תרופות אוראליות מסוג מולקולות קטנות, מוגנות פטנט, בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים, לטיפול במחלות הקשורות לדרכי העיכול, מחלות דלקתיות וסרטן, הודיעה היום על קבלת אישור (notice of allowance) ממשרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי (USPTO) לרישום שני פטנטים חדשים עבור BEKINDA® (RHB-102).

הפטנטים החדשים, לכשיתקבלו באופן סופי, צפויים להיות תקפים עד לשנת 2034 לכל הפחות.

BEKINDA® הינה תרופה מוגנת פטנט, במתן כדור חד-יומי, בעלת מנגנון שחרור מושהה של החומר הפעיל ondansetron, המיועדת לטיפול במספר מחלות של דרכי העיכול.

תוצאות ראשוניות מניסוי שלב III עם BEKINDA® במינון 24 מ"ג לטיפול בגסטרואנטריטיס וגסטריטיס (ניסוי המכונה GUARD) צפויות להתקבל ברבעון השני של 2017.

בנוסף, ניסוי שלב II עם BEKINDA® במינון 12 מ"ג לטיפול בתסמונת המעי הרגיז המלווה בשלשול (IBS-D) מתנהל כעת בארה"ב. תוצאות ראשוניות מניסוי זה צפויות ברבעון השלישי של 2017.

רדהיל תערוך יום עיון בנושא BEKINDA® עבור אנליסטים ומשקיעים, אשר יועבר בשידור אינטרנטי ישיר, ביום חמישי, ה- 27 באפריל 2017, בניו-יורק. במסגרת יום העיון יוצג מידע אודות BEKINDA®, ההתוויות המתוכננות לתרופה, שווקים פוטנציאלים והניסויים שלב III ושלב II המתנהלים כעת לטיפול בגסטרואנטריטיס וב- IBS-D, בהתאמה. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור