נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מודיעין אנרגיה אישרה השתתפותה בביצוע קידוח לחיפוש נפט בפרויקט בקליפורניה בהשקעה של כ-2 מיליון דולר

 

 הקידוח שאושר הוא לפרוספקט Sauvignon, הראשון מבין שניים בפרויקט (אשר הוערכו בשלב זה) בו פוטנציאל הנפט נאמד ב-6.65 מיליון חביות נפט

הקידוח צפוי להתחיל בסוף חודש יוני 2017 / תחילת הרבעון השלישי של 2017 ולהימשך כ-50 יום

במהלך השבועות הקרובים צפויה מודיעין לפרסם גם את דו"ח המשאבים בפרויקט השני בקליפורניה בו היא שותפה, MountainView

שותפות חיפושי הנפט והגז, מודיעין אנרגיה מדווחת כי דירקטוריון השותף הכללי בשותפות החליט לאשר השתתפות השותפות בביצוע קידוח אקספלורציה בפרויקט Grapevine במחוז Kern קליפורניה בהשקעה של כ-2 מיליון דולר. ההחלטה התקבלה בהמשך לממצאי דו"ח המשאבים בפרויקט, שנערך ע"י המומחה ג'ון קרופורד, המתייחס ל-2 פרוספקטים בשטח הפרויקט בעלי פוטנציאל נפט מצרפי של 17.59 מיליון חביות נפט. במהלך השבועות הקרובים צפויה השותפות לפרסם גם את דו"ח המשאבים בפרויקט השני בקליפורניה, בו היא שותפה, פרויקט MountainView.    

הקידוח הראשון שאושר יתבצע בפרוספקט Sauvignon, בו קיים מבנה בשטח מוערך של כ-930 דונם, והאומדן הטוב ביותר מעריך הימצאות של 6.65 מיליון חביות נפט בהסתברות של 83%. בהמשך, ובכפוף לתוצאות הקידוח הראשון, ייבחן אישור הקידוח בפרוספקט השני,  Bordeaux, בו האומדן הטוב ביותר עומד על 10.94 מיליון חביות נפט בהסתברות של 79%. 

הקידוח היבשתי צפוי להתחיל בסוף יוני 2017 / תחילת הרבעון השלישי של 2017 ולהימשך כ-50 יום. הקידוח  מתוכנן להגיע לעומק של כ-4,700 מטר. בהתאם לממצאי הקידוח יוחלט אם וכיצד יבוצעו מבחני הפקה והכנת הקידוח להפקה עתידית. לשותפות מודיעין אנרגיה עומדים כל המשאבים הדרושים לביצוע עבודות הקידוח ומבחני ההפקה.  

ההחלטה לאישור ההשתתפות בקידוח התבססה על ממצאי הסקר הסייסמי התלת מימדי (3D) שבוצע בשטח הפרויקט; על ממצאי דוח המשאבים המצביעים על פוטנציאל לקיומם של משאבי נפט וגז משמעותיים בדרגת בשלות גבוהה יחסית של "הצדקת פיתוח בבחינה"; על המלצת מפעיל הפרויקט לבצע את הקידוח; ועל העלויות המשוערות הנמוכות יחסית של קידוחי פיתוח והפקה בשטח הפרויקט. 

בקידוח קודם בשטח הפרויקט שבוצע לפני כ-3 שנים הוכח קיומו של נפט בחלק משכבות המטרה, אבל הקידוח הופסק עקב קשיים מכניים. עד היום הופקו באזור San Joaquin למעלה מ-12 מיליארד חביות נפט ו-11 TCF של גז טבעי. ממערב לשטח הפרויקט התגלה והופק נפט משדה בשם Rio Viejo בו הופקו עד היום למעלה מ-9 מיליון חביות נפט.

שותפות מודיעין אנרגיה מחזיקה ב-25% מהזכויות בפרויקט. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.