נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

קליל תעשיות מציגה שיפור מתמשך בכל הפרמטרים >> הכנסות הרבעון הראשון עלו ב-7.5% ל-104.7 מיליון שקל

 

 

אריה ריכטמן מנכ


הקרנות שמחזיקות במניה. שיעור הרווח התפעולי ברבעון עלה ל-22.4%, מול 20.3% ברבעון הקודם ו-20.9% ברבעון המקביל

הונה העצמי של קליל, ליום 31 במרץ 2017, הסתכם ב-275.2 מיליון שקל והיווה 78.3% מסך המאזן
 
דירקטוריון החברה אישר תכנית רכישה עצמית של מניות החברה בהיקף של עד 15 מיליון שקל

צורי דבוש, יו"ר קליל: "קליל ממשיכה להשקיע גם בשירות הלקוחות, מקדמת את השירות ״תעודת האחריות המשולבת״ המאפשרת לכל לקוח הרוכש חלון קליל מקורי ליהנות מאחריות של שנתיים גם על מרכיבי החלון וגם על ההתקנה. תעודת האחריות מאפשרת ללקוח לוודא שקיבל את מה שהזמין בהתאם למפרטי קליל. רשת ״המתקינים המורשים״ שעוברת הדרכות והסמכות מאפשרות לקליל להציע לכל לקוח פיתרון איכותי ומותאם אישית לצרכיו החל מגודל הפתח, תקציב, סגנון עיצובי, צבע, מרקם, ופרזול. כל אלה מאפשרים לקליל להתמודד עם התחרות הגוברת ולהציג תוצאות עסקיות יוצאות דופן״. 

אריה (ריצ'י) ריכטמן, מנכ"ל קליל: "אנו גאים להציג את תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2017 עם עלייה בכל הפרמטרים, וזאת על אף רמת התחרות בענף בו אנו פועלים. יועצי קליל נפגשים עם הציבור הרחב ומייעצים לו על פי תנאי הסביבה, תקציב והעדפות עיצוביות את הפתרון המיטבי עבורו. מפנים אותו ל״מתקין מורשה״ של קליל ומלווים אותו לאורך תהליך הבניה. מסקרים שאנו עורכים 88% הלקוחות מביעים שביעות רצון גבוה מהתהליך שעזר להם לבחור פתרון טוב יותר". 

חברת קליל תעשיות, יצרנית החלונות ופרופילי האלומיניום המובילה בישראל, בשליטת צורי דבוש ובניהולו של אריה (ריצ'י) ריכטמן, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון הראשון של שנת 2017, ומציגה המשך צמיחה בהכנסות וברווחיות.

הכנסות קליל ברבעון הראשון של שנת 2017 צמחו ב-7.5% והסתכמו ב-104.7 מיליון שקל, לעומת 97.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. השינוי בהכנסות נבע  בעיקר מגידול בכמויות המכירה.

הרווח הגולמי ברבעון הראשון של שנת 2017 עלה ב-11.1% והסתכם ב-35.8 מיליון שקל (34.2% מההכנסות), בהשוואה ל-32.3 מיליון שקל (33.1% מההכנסות) ברבעון המקביל אשתקד. העלייה ברווח הגולמי נובעת בעיקר מגידול בהיקפי המכירה ,כאמור.

הרווח התפעולי ברבעון הראשון של שנת 2017 עלה ב-15.0% והסתכם ב-23.5 מיליון שקל (22.4% מההכנסות), לעומת 20.4 מיליון שקל (20.9% מההכנסות) ברבעון המקביל בשנת 2016. הגידול ברווח נבע מהגידול ברווח הגולמי בניכוי השינויים בהוצאות המכירה וההנהלה וכלליות. 

בשורה התחתונה, הרווח הכולל של קליל ברבעון הראשון של שנת 2017 צמח ב-13.6% והסתכם ב-17.5 מיליון שקל, לעומת 15.4 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנת 2016.

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון הראשון של שנת 2017 עלה והסתכם ב-16.2 מיליון שקל, לעומת 15.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

הונה העצמי של קליל, נכון ליום ה-31 במרץ 2017, הסתכם ב-275.2 מיליון שקל - המהווה 78.3% מסך המאזן.


במקביל לאישור הדוחות, אישר דירקטוריון החברה תכנית רכישה עצמית של מניות החברה, בהיקף של עד 15 מיליון שקל, לתקופה של עד 6 חודשים החל מתום 2 ימי מסחר ממועד פרסום הדוח.

כמו כן, הודיעה החברה על כוונתה להשקיע בציוד תפעולי בחברה  ובבינוי לצרכי החברה הבת בסכום כולל של כ-50 מיליון שקל, שתבוצע בשנתיים הקרובות וזאת מתוך ראיית הצרכים התפעוליים לשנים הקרובות וכחלק מבחינה וביצוע של השקעות נוספות, בהתאם לאסטרטגיה העסקית.

קליל תעשיות, פועלת משנת 1950 ונשלטת על ידי צור דבוש החל משנת 2001 (61.44%). תחום עיסוקה של החברה הנו עיצוב, יצור ושיווק של מערכות אלומיניום (חלונות ודלתות מעוצבים) לבניה ולתעשייה. בנוסף, עוסקת החברה בפיתוח, ייבוא ושיווק של פירזולים, אביזרים ומנועי תריסים הנלווים לפרופילי האלומיניום והדרושים לשם ייצור  החלונות והדלתות. לקליל תעשיות, חברה בת פרטית, רול פרופיל בע"מ (בבעלות חלקית 82.78%)  העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות תריסים, שלבי תריס - אור וארגזי תריס מפחי אלומיניום.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.