סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

אופנהיימר על נוירודרם >> העלאת דירוג ל-Outperform עם מחיר יעד של 42$

18/06/2017     גואי אלסון  
 
אנו מעלים את דירוג מניית נוירודרם (NDRM) ל-Outperform, עם מחיר יעד של 42$. העלאת הדירוג מתבצעת בעקבות התבהרות המצב הרגולטורי של החברה, לאחר אישור המסלול הקליני מצד ה-FDA וה-EMA, ובעקבות התוצאות המלאות של ניסוי שלב 2 ב-ND0612 באירופה, שהיו חיוביות והגדילו את הסיכוי למסחור התרופה. למרות שנוירודרם עדיין מתמודדת על סיכונים רגולטוריים וקליניים, אנו מעריכים כי רמת סיכון זו היא נמוכה מספיק כדי לעורר עניין מצד רוכשות פוטנציאליות, ואכן, לאחרונה דווח כי החברה שוקלת להימכר.
 
  • מניית נוירודרם סבלה מחולשה יחסית בחודשים האחרונים, וירדה בכ-14% מאז השיא של חודש מרץ, שהושג אחרי פרסום תוצאות הביניים בניסוי שלב 2 ב-ND0612 באירופה. התוצאות המלאות מניסוי זה פורסמו בשבוע שעבר ולהערכתנו, לא עוררו סימני שאלה וקשיים לקראת התקדמות לשלבים הקליניים הבאים.

  • לפי דיווחים אחרונים, חברות גדולות בתחום הנוירולוגי מגלות עניין בנוירודרם ולדעתנו, עניין זה נובע מהשילוב בין עדכונים קליניים ורגולטוריים חיוביים לבין ביצועים חלשים של מניית החברה. מבין החברות שעשויות להתעניין ברכישת נוירודרם אנו מציינים את Abbvie (ABBV), בעלת מוצר מתחרה בשם Doupa, שלדעתנו נחות בהשוואה ל-ND0612 של נוירדודרם, בעיקר בהיבט של הפולשנות והמורכבות של מתן הטיפול. עניין התמחור של עסקה פוטנציאלית מהווה לדעתנו את המכשול המרכזי ולכן, ייתכן כי הדיונים לא יבשילו לכדי עסקה.

  •  כ-50% ממניות נוירודרם מוחזקות על ידי משקיעים מוסדיים ובעלי עניין, המחזיקים במניות החברה 10 שנים לפחות. אנו מעריכים כי משקיעים אלו הם בעלי אופק השקעה ארוך טווח ולכן, צפויים לדרוש פרמייה משמעותית במקרה של רכישה.

  •  אנו מעלים את דירוג מניית NDRM ל-Outpeform עם מחיר יעד של 42$. מחיר יעד זה מתבסס על הסתברות גבוהה של 73% להצלחה קלינית ב-ND0612L (לטיפול בפרקינסון בינוני) וב-ND0612H (לטיפול בפרקינסון קשה), עם השקה ב-2019 ומכירות שיא של כ-1.2 מיליארד דולר ושל כ-300 מיליון דולר, בהתאמה. פירוט על הערכת השווי בעמוד 3 של הסקירה המצורפת.

גואי אלסון, אנליסט אופנהיימר

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור