סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

דואר ישראל >> זינוק בהזמנת חבילות מבריטניה בעקבות הירידה בשער הליש"ט

19/06/2017     קרן מרדכי  
ירידת שער הפאונד (ליש"ט) בבריטניה, שממשיך לצנוח לאחר פרסום תוצאות הבחירות הסוערות בממלכה הבריטית, הובילה לעליה חדה בהיקף ההזמנות של ישראלים מאתרי סחר מקוונים בריטיים, כך עולה מנתוני דואר ישראל. המרוויח  הגדול הוא אתר Next הבריטי, שהיקף ההזמנות ממנו עלה ב-46% לעומת תקופה מקבילה אשתקד. 

במהלך החודש האחרון שער הפאונד ירד ב-3.6% לשווי של 4.5 שקלים בלבד. זהו כאמור המשך של מגמה שהחלה בעקבות התוצאות המטלטלות של משאל העם בנושא הברקזיט בשנה שעברה. מאז יוני שעבר, שער הפאונד ירד ב-18%, וב4.6% מתחילת השנה. כתוצאה מכך, מדווחת חברת דואר ישראל על גידול בהיקף הזמנות הסחר המקוון מאתרים בריטיים, כאשר מינואר עד מאי 2017 גדלו היקפי ההזמנות של הציבור הישראלי מ-next הבריטי  ב-46%. 

חיים מזעקי, סמנכ"ל התפעול בדואר ישראל, אמר: "אין ספק שהירידה בשער הפאונד מעודדת את הציבור הישראלי להזמין יותר פריטים מאתרים בריטיים.  אתר Next מצליח מאוד בישראל כי הוא ידידותי לציבור הישראלי: הוא כולל אתר ושירות לקוחות בשפה העברית, המחירים בשקלים והמשלוח באמצעות שירות האקו פוסט  של דואר ישראל מגיע תוך ימים ספורים משלב ההזמנה לבית הלקוח.  לקוחות ישראליים יכולים להזמין כיום מוצרים מ-Next  במשקל של עד 10 קילו, מה שפותח בפני הישראלים  קווי מוצרים חדשים לחלוטין – כגון כלי בית, כלי מטבח, מוצרי אמבט, וילונות ועוד, והכל עם זמני אספקה קצרים במיוחד של עד כ-5 ימי עסקים מרגע ההזמנה ועת הנחיתה בארץ, ואנו ממשיכים  לשפר את זמני האספקה".

"אנו רואים הזמנות רבות של פריטי ביגוד, והנעלה למבוגרים וילדים מאתר זה. מדובר באתר שמאוד מתאים לציבור הישראלי והוא פופולארי מאד גם בקרב המגזר החרדי. למשפחות עם מספר ילדים קניה באתר זה יכולה לחסוך כסף רב".

בשנתיים האחרונות השקיעה חברת דואר ישראל רבות בשיפור השירות באמצעות הרחבת פריסת יחידות הדואר ב-750 יחידות דואר ברחבי הארץ וכן בכ-350 נקודות מסירת חבילות נוספות בשיתוף רשתות כמו שופרסל, עזריאלי ועוד, וכן חנויות פרטיות. בנוסף החברה הרחיבה את שעות הפתיחה במאות יחידות דואר, מאפשרת הזמנת תור מראש באתר ובאפליקציה ומציעה מערך שליחים לקבלת החבילות עד בית הלקוח. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור