נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

ווידאו >> דורון גרסטל מנכ"ל פריון Perion >> "אני אופטימי"

 

 

דורון גרסטל
הקרנות שמחזיקות את המניה.

דורון גרסטל המנכ"ל החדש של פריון מסיים 100 ימים בתפקיד. בכנס משקיעים של גלברט כהנא שהתקיים בסוף חודש יוני בבורסה, הציג דורון את החברה, המדיניות והמהלכים הבאים של החברה.

פריון היא חברה שהוקמה בשנת 1999. המניה שלה נסחרת גם בתל אביב וגם בנסדא"ק. נקודה מאד חשובה של פריון היא הרכישה של חברת פרסום, UNDERTONE בעלת מוניטין בתחום, בשנת 2015.

בין שותפותיה העיקריות של חברת Perion נמנות Bing, Facebook, Snapchat. רוב הלקוחות של UNDERTONE הן חלק מרשימת Fortune 500.בשנת 2016 המכירות הסתכמו ל-312.8 מיליון דולר, EBITDA של 45.4 מיליון דולר, ושווי מזומנים של 33.8 מיליון דולר. התוצאות בחודש אפריל השנה היו טובות יותר ממה שציפינו, התוצאות של הרבעון השני יפרסמו בתחילת חודש אוגוסט.

הסיבה להצטרפות של דורון גרסטל לפריון היא כמות והייחודית הטכנולוגית של החברה .על פי דבריו החברה צריכה לבצע סיבוב פרסה כדי לצמוח דבר שלוקח זמן, וכמי שעשה זאת כבר שלוש פעמיים יש לו את יכולות הביצוע לעשות זאת. 

יש שלושה תהליכים שהחברה הולכת לבצע על מנת לגדול:

  1. צמיחה אורגנית – מינוף הנכסים הטכנולוגיים הקיימים בחברה ויצירת סינרגיה בין היחידות העסקיות, לעומת אסטרטגיית הרכישה של ההנהלה הקודמת.

  2. בידול טכנולוגיה – השקעה גדולה בטכנולוגיה ויצירת סינרגיה בין הטכנולוגיות הקיימות.

  3. אופטימיזיה של Cost Structure – באמצעות יצירת תמיכה אופרטיבית אפקטיבית יותר בG&A וגם אופטימיזציה ברכישת מדיה ליצירת חסכון באופרציות.
לסיכום הדברים אמר מנכ"ל פריון, שהחברה היא בתהליך של שינוי שלוקח זמן. לגבי העתיד, הוא אופטימי בזכות הפוטנציאל הטכנולוגי של החברה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.