נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

2000 דירות בבני ברק למגזר החרדי

 

 

יהודה הרציג מבעלי קבוצת


הוועדה לקידום מתחמים מועדפים לדיור הפקידה להתנגדויות הציבור תוכנית של רשות מקרקעי ישראל להקמת שכונת מגורים חדשה בבני ברק במקום אזור המיועד לתעסוקה. המטרה: להגדיל את היצע הדיור למגזר החרדי
 
היזם יהודה הרציג: "טוב עשתה העירייה בשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל, שהסבו שטח משמעותי שהיה מיועד לתעסוקה, למגורים. זה האיזון הנכון!"
 
היזם חיים מאירוביץ': "עצתי: לקחת את תוכנית התמא 38 הקיימת בלאו הכי ולהנגיש אותה כהלכה לצרכים של בני ברק!"
 
יהודה הרציג מבעלי קבוצת "הרציג נדל"ן": "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה! כבן למשפחת יזמים חרדית הבונה מזה שני דורות בבני ברק, פעלנו מאז ומתמיד שלא ניתן להמשיך עם המצב האבסורדי שלפיו האוכלוסייה בעיר גדלה בטור הנדסי(!) מחד גיסא, ומאידך גיסא אין כמעט בנייה בכלל.
אני רואה קשר הדוק בין העובדה שבני ברק זכתה בשנים האחרונות באחד מאזורי התעסוקה המובילים בישראל, קריית ה-BBC, מה שהוציא את העירייה מהגירעון העצום בו הייתה ובכך שבמקביל נעשתה פעולה משמעותית לקידום אלפי יחידות דיור נוספות. טוב עשתה העירייה בשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל, שהסבו שטח משמעותי שהיה מיועד לתעסוקה, למגורים. זה האיזון הנכון!
 
חיים מאירוביץ' חבר הנהלת איגוד קבלני רמת גן, גבעתיים ובני ברק: "כמי שפועל תחת שני כובעים, גם חבר הנהלת הקבלנים וגם יזם הפועל באיזור, אני אמנם מברך על ההחלטה, אולם כלל לא די בכך: על מנת לפתור את מצוקת הדיור הנוראה בבני ברק, שומה על הממשלה, בשיתוף עם העירייה, לקדם לאלתר תוכנית התחדשות עירונית מקיפה בבני ברק. נכון. אין הדבר פשוט כלל ועיקר וקיימת גם בעיה חמורה של תשתיות, כבישים וחניות וגם בעיית זכויות בנייה בכלל, אולם שומה על מקבלי ההחלטות לאמץ פתרונות יצירתיים, שלא יפגעו במרקם הייחודי של העיר, אולם יעניקו פיתרון דיור מיטבי.

עצתי: לקחת את תוכנית התמא 38 הקיימת בלאו הכי ולהנגיש אותה כהלכה לצרכים של בני ברק!
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.