נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

עבד חסדייה מונה לסגן בכיר לממונה על שוק ההון האחראי על תחומי הפיקוח וניהול הסיכונים ברשות

 

 

עבד חסיהעבד חסדייה מונה לסגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ויהיה אחראי על תחומי הפיקוח וניהול הסיכונים ברשות שוק ההון. חסדייה עבד בשנתיים האחרונות כיועצה הבכיר של הממונה על שוק ההון, דורית סלינגר במהלכן הפגין יצירתיות, יוזמה ויכולות ניהול. חסדייה נבחר לתפקיד לאחר מכרז שהובילה נציבות שירות המדינה. 

חסדייה עובד כעשר שנים בפיקוח על הביטוח. הוא התחיל במחלקת פנסיה וניהל את מחלקת קופות גמל. בתפקידו האחרון, כיועצה של הממונה היה חסדייה אחראי על הליך קביעת האסטרטגיה ותכניות העבודה ועל המעקב אחר יישומן. בין היתר, הוא ריכז את פעולות המעבר לרשות עצמאית. 

בתפקידו הקודם כמנהל מחלקת קופות גמל הוביל שתי הסדרות משמעותיות: הראשונה, הסדרת נושא איתור עמיתים ומוטבים והקמת אתר "הר הכסף". השנייה היא מודל ההשקעות תלוי הגיל (המודל הצ'יליאני) שנועד להתאים את השקעות החוסכים לפנסיה לגילם.

לחסדייה תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר בירכה על המינוי. "לעבד יכולות מקצועיות גבוהות וראייה רחבה של תחומי הפעילות שתחת פיקוח הרשות. אני בטוחה כי עבד יתרום רבות לתחומי הפיקוח וניהול הסיכונים, ולפעילות הרשות בכללותה".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.