נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מיוחד ל-FUNDER >> לרגל המנוי החדש במנקיינד המניה עולה 7.59%

 

 
הקרנות שמחזיקות את המניה.

חברת MannKind (סימול: MNKD) הודיעה ב-12.7.17 כי פטריק McCauley, J.D., M.B.A, הצטרף לחברה כקצין המסחר הראשי שלה  ויהיה  אחראי על הפעילות העסקית המובילה של MannKind על בסיס גלובלי, מר מקאוולי מצטרף למאנקינד עם מעל 25 שנות ניסיון בתחום הביו-פרמצבטיקה. הוא בילה את האחרון שתים עשרה שנים ב Astellas פארמה בסדרה של מכירות בכירים ותפקידים מנהיגות ציות של הגדלת האחריות.

מר מקולי פיתח מומחיות מסחרית עמוקה המשרתת הן את המומחיות והן את הטיפול הרפואי הראשוני . הוא קיבל תואר שני במנהל עסקים מבית הספר Kellogg לניהול באוניברסיטת Northwestern, JD מכללת דרום טקסס למשפטים, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת נוטרדאם.

MannKind לתוך חברה ברמה עולמית ", אמר ד"ר Castagna, מנכ"ל MannKind" אני מצפה פאט יעזור מר מקולי אמר, "העתיד של מאנקינד הוא ללא ספק בהיר, ואני נרגש להיות חלק מהחברה.

Afrezza הוא מוצר חדשני עם התכונות שלדעתי יכולות לספק יתרונות לחולים הנאבקים בסוכרת.


התשואה על המניה נכונה ל-16/07/2017 12:10

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות