נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת לילי בתל אביב >> בעל חברת הסעדה שלא רשם הכנסות "אני חושב שיש לי אישור לא לרשום"

 

 רשות המסים ערכה ביום חמישי שעבר מבצע ביקורת לילי בתל אביב. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקידת השומה ת"א 1, בוצעו 92 ביקורות בדגש על עסקים הפעילים בעיקר בלילה ובסוף השבוע, מהן עולה כי כ- 14% מהם לא רשמו הכנסות כדין.
 
במועדון לילה בו נערכה ביקורת התגלה כי הכנסות בגין כניסה למקום התקבלו ללא אישור לכך (מכירת כרטיסים במקביל) כמו כן, מנהל המקום לא יודע היכן מדפיסים את הכרטיסים. בעל העסק טען "לא שמתי לב". במסעדה בעיר נמצא כי בעל המקום מבטל כל יום עסקאות באלפי שקלים. בתגובה טען המסעדן "אני אבוא עם רואה החשבון ואתן הסבר". התיק הועבר למחלקת חקירות להמשך טיפול. במכולת אליה הגיעו המבקרים נמצא כי מספר שוברי אשראי לא הודפסו בקופה ואין להם תיעוד בספרים. העובד במקום הסביר "אני רושם במשך היום שיש לי זמן". בפיצרייה נערכה קניית ביקורת שלא נרשמה. בעל המקום טען "יש לחץ, לכן לא רשמתי".
 
בחברה להסעדה מצאו המבקרים כי קניות בהיקף של כ- 1600 ₪ לא נרשמו בספרים. בעל החברה "אני חושב שיש לי אישור לא לרשום". תצפית על חומוסייה העלתה כי במקום לא נרשמות הכנסות. ביקורת מעמיקה יותר אישרה את החשדות. בעל החומוסייה טען "אני רושם כשיש לי זמן". בדוכן נקניקיות נמצא כי לא נרשמו במקום כ- 1000 ₪. בעל הדוכן הסביר "יש תקלה בקופה". במועדון חברים נערכה ביקורת שהעלתה כי מפעיל המקום לא רשם כ- 1600 ₪. בעל העסק הסביר "זה ערב ראשון, אנהל ספרים כמו שצריך".
 
המבצע נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור ובמסגרת הנחיית מנהל הרשות, משה אשר, למשרדים האזוריים להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.