נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

לראשונה: קבצת הנדל"ן חנן מור מייצרת תזרים מזומנים מנכסים מניבים

 

 

חנן מור יושב ראש הקבוצה


הקרנות שמחזיקות את המניה.

החברה חתמה על הסכם השכירות עם שופרסל להקמת חנות בשטח של כ- 3500 מ"ר במרכז המסחרי MORE SHOP בחריש. ההסכם יניב לקבוצה תזרים של כ- 62  מיליון ש"ח

חנן מור: "חתימת ההסכם מהווה את מימוש אסטרטגיית הייזום של הקבוצה שתייצר ערך וצמיחה בהון העצמי"

קבוצת הנדל"ן הציבורית חנן מור תייצר לראשונה תזרים מזומנים מנכסים מניבים. כך עולה מחתימת ההסכם עם שופרסל, במסגרתו תשכור שופרסל שטח במרכז המסחרי MORE SHOP בחריש, אחד משלושת מרכזי המסחר שמקימה החברה בעיר החדשה. 

בהתאם לתנאי ההסכם, תקופת השכירות הינה לתקופה של 8 שנים, החל ממועד פתיחת המרכז המסחרי, עם אופציה לשוכר להארכת תקופת השכירות עד לשנת 2038. השטח שיושכר לשוכר הינו כ- 3500 מ"ר.  המרכז המסחרי קיבל היתר בניה, נמצא בימים אלו בשלבי בניה וצפוי להיות מאוכלס במרץ 2019. את קבוצת חנן מור ייצגו משרד עורכי הדין "שגב מור שפיצר".

ההכנסה הצפויה בשנה בגין שכירות ודמי ניהול הינה כ-3.1 מיליון ש"ח ובסך הכל כ-25 מיליון ש"ח לתקופה של 8 שנים, וכ-62 מיליון ש"ח במימוש האופציה של שופרסל להארכת תקופת השכירות. המרכז המסחרי MORE SHOP הינו הגדול ביותר כיום בחריש ומצטרף לעוד שני מרכזים מסחריים נוספים אותם בונה החברה, יחד עם מסחר רחוב בשדרה המרכזית של העיר. 

לצד פעילות הייזום והבניה למגורים, מתמקדת החברה גם ברכישה ופיתוח נכסים מניבים. להערכת החברה תזרים המזומנים מנכסים מניבים ילך ויגדל בשנים הבאות מתוך מטרה להציג תזרים שנתי שוטף ויציב בהיקף של עשרות מיליוני ש"ח מנכסים אלו החל משנת 2021.

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור התייחס להסכם: "אנחנו שמחים לחתום את ההסכם מול שופרסל שמהווה את מימוש אסטרטגיית הייזום של הקבוצה, אשר מייצרת ערך משמעותי לקבוצה ותוסיף לצמיחה העקבית בהון העצמי, יחד עם יצירת תזרים מזומנים שיסייע לנו לממש תכניות רבות נוספות בעתיד הקרוב. בנוסף, משמח לדעת כי שופרסל וראשיה מצטרפים אלינו כשותפים אסטרטגיים אשר מזהים את הפוטנציאל הגלום בעיר חריש ובמרכזי הקניות הנבנים בה. אנו צופים כי החנות של החברה תהווה אבן שואבת עבור תושבי הסביבה".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.