נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

ישראל קנדה >> פועלת על הקמת מתחם הפעילות הבא של מיקרוסופט

 

 
הקרנות שמחזיקות את המניה.

למצגת לשוק ההון – ישראל קנדה: לחץ פה.

Israel Canada היא חברת נדל"ן מהמובילות בישראל עיקר הפעילות באזור המרכז. למנהלי החברה יש ותק של מעל 20 שנה בתחום הפועלת במגוון רחב של פרוייקטים בתחום הנדל"ן. מגזרי פעילות בישראל:
  • מקרקעין בישראל

  • הקמה וייזום של פרויקטים בישראל

  • ייזום וניהול קבוצות רכישה

  • נדל"ן להשקעה (בעיקר נכסים מניבים)
בעלי השליטה החברה הם ברק רוזן ואסף טוכמאיר (שיעור האחזקה של- 71% ליום 31.8.17).

החברה פרסמה לאחרונה מדיניות דיבידנד - החברה תחלק מידי שנה לבעלי מניותיה דיבידנד במזומן בסכום של לפחות 25% מסך הרווח השנתי של החברה המיוחס לבעלי מניות החברה (בכפוף למגבלות על פי דין לרבות מבחני חלוקה).

החברה כבר הודיעה השנה על חלקות דיבידנד ביום 24.9.17 בסך 20 מיליון ש"ח.

על פי אומדן התזרים הצפוי לחברה (לפני מס) מהפרויקטים העיקריים בישראל נאמד בכ-1.3 מיליארד ש"ח.

אחד מהפרויקטים המשמעותיים של החברה הוא Sea Tower –בהרצליה. הסיבה לכך היא שמיקרוסופט חתמה על מזכר הבנות (לא מחייב) שבו היא תשכור את הבניין לתקופה של 15 שנים עם אופציה ל-6 שנים נוספות בתמורה שנתית.

שותפים עיקרים לפרויקט: תדהר 30%, אקרו 30% 

פרויקט מהותי נוסף הוא רכישת בניין בנק לאומי הסניף המרכזי בתל-אביב. Israel Canada  וחברות אקרו נדל"ן זכו במכרז של בנק לאומי לרכישת נכס הנמצא ברחוב יהודה הלוי פינת הרצל בתל-אביב. על פי פרטי המכרז הנכס יושכר לבנק לאומי עד סוף שנת 2019 בשכר שנתי של 6 מיליון שקלים, לאחר מכן Israel Canada  ואקרו יקימו בניין משרדים.

Israel Canada  היא חברה נדל"ן יזמית שפועלת על סטנדרטים ברמה גבוה עם יכולות שיווק והשבחה המוסיפות ערך מוסף להחזקותיה.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.