נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

חברת אינטראקטיב ברוקרס הודיעה על רצונה להצטרף כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך בתל אביב

 

 

איתי בן זאב - מנכ


גרינוויץ',קוניטקט, ספטמבר 08, 2017 – קבוצת אינטראקטיב ברוקרס בע"מ (Interactive Brokers Group, Inc.,  NASDAQ GS: IBKR), ברוקר אלקטרוני בינלאומי המשרת למעלה מ -449,000 לקוחות ברחבי העולם ופועל בלמעלה מ -120 בורסות, הודיעה ביום 8 בספטמבר  כי בכוונתה להצטרף כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך בתל-אביב באמצעות חברת הבת הבריטית שלה אינטראקטיב ברוקרס.  

ג'ון חייט (Jon Chait), סמנכ"ל התפעול של אינטראקטיב ברוקרס, אמר: "אנו שמחים להצטרף לבורסה בתל אביב. להערכתנו, היקף הפעילות הבינלאומית של  אינטראקטיב ברוקרס מספק הזדמנויות למשקיעים להגיע, ביעילות ובאופן חסכוני, לשווקים קטנים יותר שמוסדות פיננסיים גדולים וממוסדים יותר אינם משרתים, משום שלדעתם הם אינם בעלי קנה מידה גדול מספיק".

מר חייט ציין, "המודל העסקי המונע על ידי הטכנולוגיה של אינטראקטיב ברוקרס אינו מוגבל בדרך זו. התוכנה שלנו היא ללא גבולות, כך המשקיעים יכולים לגשת לשווקים הבינלאומיים באותה יעילות ללא קשר למקום הימצאם". 

"ההצטרפות לבורסה לניירות ערך בתל אביב מרחיבה את החזון של אינטראקטיב ברוקרס  של חווית השקעה מעולה, רציפה, רב-לאומית, מרובת מטבעות ורבת-נכסים, המאפשרת למשקיעים קמעונאיים ומקצועיים ליהנות מהעלויות הנמוכות של אינטראקטיב ברוקרס ומכלים פיננסיים מתוחכמים".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה אמר: "אנו מברכים על רצונה של אינטראקטיב ברוקרס להצטרף כחבר רחוק בבורסה בתל אביב. ההצטרפות של אחד מהברוקרים הדיגיטליים הבינלאומיים והגדולים בעולם לבורסה בתל אביב הינה הבעת אמון בשוק ההון הישראלי והמשקיעים הישראלים. זוהי תוצאה ישירה של התוכנית האסטרטגית שלנו והשאיפה להגדיל את מספר חברי הבורסה הישראלים והבינלאומיים, להגביר את התחרות לטובת המשקיעים בארץ ובעולם ולהפוך את המסחר בבורסה לנגיש יותר גם עבור הציבור הרחב".

אודות קבוצת אינטראקטיב ברוקרס בע"מ 

סניפי קבוצת אינטראקטיב ברוקרס מספקים שירותי מסחר אוטומטי ומשמורת לניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ מסביב לשעון בלמעלה מ -120 שווקים במדינות ובמטבעות שונים, ללקוחות ברחבי העולם, מחשבון יחיד Universal AccountSM. משרתים משקיעים פרטיים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים ומתווכים. ארבעת עשורי ההתמקדות של החברה בטכנולוגיה ובאוטומציה מאפשרים לחברה לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה מתוחכמת במיוחד לניהול תיקי ההשקעות שלהם במחיר הנמוך ביותר, על פי סקירה של Barron’s Best Online Brokers review, 20 במרץ 2017. אנו שואפים לספק ללקוחותינו מחירי מימוש תחרותיים, כלי ניהול  מסחר, סיכונים, ותיקי השקעה, מתקני מחקר ומוצרי השקעה, במחירים נמוכים, בכדי לכוון אותם להשגת תשואות גבוהות יותר על השקעות.

אודות הבורסה לניירות ערך בתל אביב

הבורסה לניירות ערך בתל אביב נוסדה בספטמבר 1953. קבוצת הבורסה, המורכבת מהבורסה לנירות ערך, מסלקת הבורסה ומסלקת המעוף, מספקת למשקיעים מקומיים ובינלאומיים מסחר וסליקה בניירות ערך, כולל מניות, אג"ח קונצרניות, אג"ח ממשלתיות, מוצרי מדדים ונגזרים. הבורסה לניירות ערך בתל אביב היא ביתן של למעלה מ -450 חברות רשומות, בשווי שוק כולל של כ -225 מיליארד דולר, 600 אג"ח קונצרניות ו- 690 תעודות סל. הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.