נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

קליקסופטוור חתמה על הסכם מכירות בינלאומי עם SAP – תספק שירותי ניהול כח אדם נייד מבוססי מחשוב ענן

 

 הקרנות שמחזיקות את SAP

קליקסופטוור הודיעה על חתימת הסכם מכירות בינלאומי עם SAP)NYSE: SAP). במסגרת ההסכם, SAP תמכור מחדש את פתרונות ה- Field Service Edge של קליקסופטוור כאפליקציית ניהול זמן ומשאבים של SAP - SAP® Scheduling and Resource Management מבית קליקסופטוור. הפתרון זמין כעת ומאפשר המלצות אוטומטיות, בזמן אמת, מבוססות תוכן לתכנון, תזמון, ביצוע וניתוח לתמיכה בקבלת החלטות מושכלת. 

אפליקציית SAP Scheduling and Resource Management מספקת ללקוחות יכולת משופרת להורדת עלויות אספקת שירות, שיפור מתמיד של היעילות, משפרת את חוויית הלקוח ומספקת הבדל תחרותי משמעותי.

"הסכם זה עם SAP עוסק בהצבת הלקוחות של הלקוח ראשונים בעזרת שיפור מרבי של כל שלב באספקת השירות", אמר ג'ים מקגונגל, סמנכ"ל שיתופי פעולה בקליקסופטוור. "כעת לקוחות המשתמשים בתוכנה של SAP יוכלו לספק שירות בצורה טובה יותר, על בסיס קבוע, בעזרת שדרוג מערך כח האדם. בעזרת מחשוב הענן וקבלת ההחלטות האוטומטית המונעת על ידי בינה מלאכותית, חברות יכולות לשפר את חוויית הלקוחות שלהן ולעודד צמיחה בהכנסות". 

שדרוג כל היבטי השירות, תזמון, תכנון מסלול וביצועים אישיים – יכול להוביל לחסכון עצום תוך שיפור שביעות רצון הלקוח. חיזוי מדויק יותר של זמני האספקה מוביל לקביעת חלונות זמן קצרים יותר והשלמת מספר גבוה יותר של משימות ביום. פתרונות אלו יכולים לשפר באופן ניכר את היעילות והרווחיות, לצד צמצום זמני המתנה של לקוחות לקבלת שירות. 

"אנו שמחים לספק ללקוחותינו את מערכת התזמון וניהול המשאבים החדשה של SAP מבית קליקסופטוור המאפשרת לשפר יעילות תוך שדרוג מערך כח האדם", אמר רודולפו קרדנוטו, נשיא שיתופי פעולה בינלאומיים ב- SAP. "לקוחות SAP בכל העולם ובכל תחומי התעשייה רוצים לעמוד בדרישה הגבוהה לקבלת חוויית שירות טובה יותר מצד לקוחותיהם תוך שמירה על עלויות השירות. הפתרון הזה עוזר להם באופן מיידי לערוך סימולציה של מגוון אסטרטגיות מתן שירות, לבחון את השפעת הגישות השונות ולהתאים עצמם לשיפור מתמיד". 

אודות קליקסופטוור
קליקסופטוור היא מובילה עולמית בפיתוח תוכנות לניהול כח אדם נייד. קליקסופטוור מאפשר ללקוחותיה קבלת החלטות אוטומטית, חכמה, בזמן אמת. פלטפורמת ה- Click Field Service Edge, מבוססת הענן, של החברה מהווה פתרון מהמתקדמים ביותר לשדרוג התזמון וניהול צוותי כח אדם נייד והשלמת משימות ייעודיות. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.