נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

בלעדי ל-FUNDER >> סיכום יומי בשוק קרנות הנאמנות >> מי הקרן המובילה מתחילת השנה מבין 215 קרנות באפיק אגח בארץ-חברות והמרה עם תשואה של 8.1%?

 

 
נתוני קרנות חו"ל עדיין לא עודכנו, לכן הסקירה היום היא על קרנות ואפיקים מקומיים עם נתונים נכון לאתמול.

מי הקרן הלא ממונפת העולה היומית?

הקרן היומית המזנקת שאינה קרן ממונפת (חשיפה עד 120%) היא אזימוט השקעות. הקרן עלתה יומית 1.94%, מתחילת החודש עלתה 0.19%, ומתחילת השנה התשואה היא 2.83%. הקרן הוקמה בתאריך ב-22/12/09, הקרן גובה דמי ניהול 1.94%. הקרן מנהלת סך של 44.7 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת עולה מתחילת החודש?

הקרן שמזנקת מתחילת החודש היא מיטב מניות בניהול ממוקד עם תשואה של 2.15%, מתחילת השנה התשואה היא 5.87%. הקרן הוקמה בתאריך 10/3/14, הקרן גובה דמי ניהול 1.19%, הקרן מנהלת סך של 10 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת העולה מתחילת השנה?

הקרן היא אי.בי.אי. סל נדל"ן מניב ישראל שעלתה מתחילת השנה התשואה היא 17.68%. הקרן עברה שינוי מדיניות בתאריך 10/12/14, הקרן גובה דמי ניהול בסך 0.8%. הקרן מנהלת סך של 292.4 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת היורדת יומי?

הקרן שירדה יומית היא איילון מניות בנקים 0.29%-, מתחילת החודש התשואה היא 0.9%-, ומתחילת השנה התשואה היא 10.37%. הקרן גובה דמי ניהול 1.35%. הקרן עברה שינוי מדיניות בתאריך 16/12/12. הקרן מנהלת סך של 33.1 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת היורדת מתחילת החודש?

הקרן שירדה מתחילת החודש שאינה קרן ממונפת (חשיפה עד 120%) היא דיאמונד מניות 3.66%-, התשואה מתחילת השנה היא 4.47%-. הקרן עברה שינוי מדיניות ב-16/06/14. הקרן גובה דמי ניהול של 1.95%, הקרן מנהלת סך של 10.5 מיליון שקל.

מי הקרן המקומית לא ממונפת שירדה מתחילת השנה?

הקרן שירדה בחדות שאינה קרן ממונפת (חשיפה עד 120%) היא מגדל ביומד. הקרן ירדה מתחילת השנה 13.55%-. הקרן הוקמה ב-15/05/11. הקרן גובה דמי ניהול של 2.53%, הקרן מנהלת סך של 5.2 מיליון שקל.

מי האפיק המזנק יומי?

ת"א 35 עלה יומי 1.53%, מתחילת החודש התשואה היא 0.14%-, מתחילת השנה התשואה היא 4.03%-. באפיק יש 14 קרנות. הקרן המובילה את האפיק מתחילת השנה היא א.ש SmartBetaי Large Cap TA שהשיאה תשואה של  7.27%.

מי האפיק המזנק מתחילת החודש?

אגח בארץ-חברות והמרה עלה מתחילת החודש 0.18%, מתחילת השנה התשואה עומדת על 3.56%. הענף מכיל 215 קרנות. הקרן המובילה את הקטגוריה מתחילת השנה היא אזימוט (!) אג"ח חברות עם תשואה של 8.1%. 

מי האפיק המזנק מתחילת השנה? 

מתחילת השנה האפיק המצטיין המקומי שאינו ממונף (חשיפה עד 120%) הוא נדל'ן. התשואה של הקרנות הרשומות באפיק מתחילת השנה עומדת על 15.9%. האפיק מכיל 5 קרנות. המצטיינת בקטגוריה נכון ליום אמש היא אי.בי.אי. סל נדל"ן מניב ישראל עם תשואה מתחילת השנה של 17.68%.

מי האפיק היורד מתחילת החודש ומתחילת השנה?

האפיק דולר מקומי ירד מתחילת החודש ירד 2.75%-, מתחילת השנה התשואה באפיק היא 11.3%-. באפיק יש שני קרנות הראל פיא דולרית, ומגדל דולר אגרסיבית.

המניות הבולטות

טבע שעלתה 16.63% (לרשימת הקרנות המחזיקות).

מנורה מבטחים אחזקות שירדה 4.06%- (לרשימת הקרנות המחזיקות). 

בסקירה היומית, נתוני תשואת הקרנות הן כפי המפורט להלן -

 

יום בשבוע

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

קרנות ישראליות

ה – שבוע לפני כן

א

ב

ג

ד

קרנות חו"ל

ד – שבוע לפני כן

ה – שבוע לפני כן

ה – שבוע לפני כן – ביום זה לא תהיה התייחסות לקרנות חו"ל בסקירה

ב

ג


נתוני התשואות של הקרנות לקוחים מאתר FUNDER 

נתוני היקף נכסי הקרנות לקוחים מאתר FUNDER ונכונים ל-(31.7.17).

נתוני מניות ואגרות חוב לקוחים מאתר הבורסה ונכונים ל-(11.9.17).


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.