נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

דרוג יומי >> מי הן הקרנות בענף אג"ח כללי בארץ עד 20% מניות שעלו הכי הרבה בעקבות עליית מניית טבע בישראל אמש ?

 

 דירוג יומי

הזינוק של טבע אתמול בישראל בכ 17%+ נותן את אותותיו בקרנות. יצאנו לבדוק מי הם הנהנים הגדולים וגילינו שקרן האקסטרים של איילון על ת"א פי 3 קפצה קרוב ל 4% אולם עניין אותנו לדעת מה קרה לקרנות הפופולאריות יותר בענף עד 20% מניות ושם מצאנו את הקרנות הנראות כאן בטבלה למטה. כולן ללא יוצא מן הכלל דיווחו על אחזקה משמעותית בטבע בדיווח האחרון שלהן. יש לציין כי קרנות שמחזיקות בטבע בחו"ל העליה של טבע עדין לא מתבטאת אצלן בתשואה ותבוא לידי ביטוי רק היום בערב.

 

הקרנות המנצחות בתשואה היומית -באג"ח בארץ כללי עד 20% מניות ליום 1/9/2017

 

 

שם קרן הנאמנות

תשואה יומית

מתחילת החודש

מתחילת השנה

שנה

מנהל הקרן

כמה מחזיקה בטבע בקרן

1

אלטשולר שחם סילבר אג"ח דינמית

1.57%

0.83%

-2.25%

0.57%

אלטשולר שחם

1.01%

2

אזימוט 18/82 חי דיבידנד

0.39%

0.24%

6.03%

6.77%

מיטב דש

1.48%

3

אניגמה תיק מנוהל 20/80

0.25%

0.06%

3.72%

4.26%

מיטב דש

0.74%

4

MTF 20/80 מגדל

0.24%

0.16%

2.18%

1.73%

מגדל

1.05%

5

כרמים אג"ח כללי

0.23%

0.29%

1.93%

*

אלומות

1.61%הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.