נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מוטי דהרי מצטרף לקבוצת ההנהגה בראשות אורי צפריר

 

 

אורי צפריר


מוטי דהרי, מנכ"ל ובעלים של "דהרי סוכנות לביטוח" ומי שכיהן שנים רבות בשלל תפקידים בלשכת סוכני הביטוח, חובר לאורי צפריר ויהיה בהנהגת הלשכה בקדנציה הבאה. "קבוצת ההנהגה בראשות אורי צפריר הינה בעלת ניסיון רב ויכולת אדירה להגשים את מה שאנחנו רוצים עבור הסוכנים והלשכה" כך מסר דהרי

אורי צפריר קיבל חיזוק משמעותי לקראת בחירתו לנשיא לשכת סוכני הביטוח, וזאת לאחר שמוטי דהרי מעמודי התווך של הלשכה, הודיע כי יחבור אליו לקבוצת ההנהגה בקדנציה הבאה. מוטי שהתמודד לנשיאות הלשכה יהיה כעת חלק מחוד החנית שיוביל אותה בארבע שנים הקרובות. 

מוטי הינו הבעלים של "דהרי סוכנות לביטוח" ופעיל בלשכת סוכני הביטוח כבר 34 שנים. עברו ושורת התפקידים בהם כיהן מעידים על ניסיונו הרב. בין שלל תפקידיו: מנהל סניף בנק ודירקטור בחברת השקעות בשוק ההון. לאחר שעשה הסבה והצטרף לענף הביטוח הקים סוכנות עצמאית. בלשכת סוכני הביטוח, כיהן מוטי כיו"ר מחוז השפלה במשך קדנציה וכיו"ר סניף כ-5 קדנציות, יו"ר וועדת כספים ויו"ר וועדת השקעות ואף כיהן כחבר בוועדה האלמנטרית וחבר מועצת לה"ב. אחד הנושאים בהם טיפל מוטי היה רכישת מבנה ללשכה ולמכללה על מנת שתוכל לתת את התנאים הטובים ביותר לרכישת ידע עבור הסוכנים.

הצטרפותו של מוטי לקבוצת ההנהגה שמקים אורי, מעידה על הערכים שעליהם היא מתבססת- ניסיון רב שנים, כישורי ניהול ארגוניים וכספיים ויכולת להסתכל על התמונה הרחבה ולהפיק לקחים. מוטי חובר לקבוצת ההנהגה בהשתתפות: שלמה אייזיק, אריאל מונין, שוש כהן, יוסי אנגלמן, ורדה לבקוביץ, יואל זיו, שי שדה, מיכל וינצר ודביר רפ.  הנהגת הלשכה של אורי יחד עם אנשים נוספים יהוו כוח משמעותי וחזק מול הרגולציה, הפיקוח, חברות הביטוח ומקבלי ההחלטות. 

בנוסף לצורך בניסיון ויכולת ניהול מוכחת, בבסיס חברתו של מוטי לאורי צפריר עומדת ההבנה כי יש לעשות רפורמות בלשכה ולהזניק אותה שלב קדימה. הצורך להפוך את הלשכה ל"בית הסוכן" שבו סוכני הביטוח יזכו לקבל מעטפת מלאה של תמיכה וסיוע בכל התחומים הנוגעים לפרנסתם ועתידם המקצועי.

מוטי דהרי: "היכולת של אורי להנהיג ולהוביל היא דבר שיעידו עליה עשרות הסוכנים שסייע להם ופתר את בעיותיהם האישיות מול החברות. כל התפקידים שביצע, הכישורים שקיבל והאמון שרכש מצד הגורמים בענף הובילו אותו לרגע הזה. לרגע בו יקבל את המושכות, יצעיד קדימה את הלשכה ויעמוד בראש הנהגה חזקה המורכבת מאנשים בעלי ניסיון וידע אני חובר לקבוצת ההנהגה בראשות אורי כי יחד נשיג את מה שהסוכנים צריכים בפרנסה, בתחום המקצועי ובשמירה על כבוד המקצוע. מצד אחד שמירה על פרנסתם מפני איומים ומצד שני השקעת משאבים בהקניית ידע מקצועי עבורם, הצערת הלשכה, הטמעת מערכות של תמיכה וסיוע ושילובן יחד. כשאורי יעמוד  בראש הלשכה והצוות ממסביבו, תהיה לנו היכולת לעמוד ככוח איתן נגד הגופים השונים בענף הביטוח ".

אורי צפריר מסר: "מוטי דהרי מעמודי התווך של לשכת סוכני הביטוח. הישגיו ושורת התפקידים אותם מילא עומדים כעדות ברורה ליכולות שלו כסוכן וכמנהל. אני שמח שבחר לחבור לקבוצת ההנהגה בראשותי ולפעול יחד איתי עבור הסוכנים ופרנסתם. הלשכה היא גוף גדול שרק הנהגה בעלת ניסיון תוכל לנווט אותה כראוי ואין ראוי ממוטי להיות מוביל בנהגה זו".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.