סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

וי.בי.אל תרפיוטיקס מדווחת על תוצאה חיובית בבדיקת הבטיחות השלישית והאחרונה של וועדת ה-DSMC

09/10/2017     מיכאל לוי  

הקרנות שמחזיקות את המניה.
תל אביב, ישראל, וי.בי.אל תרפיוטיקס (נאסדק: VBLT), מדווחת כי וועדת הבטיחות הבלתי תלויה (DSMC) התכנסה ב-28 בספטמבר, 2017, לצורך בדיקה בטיחות שלישית ואחרונה בניסוי GLOBE שלב 3 בתרופת VB-111 (ofranergene obadenovec) לטיפול בגליובלסטומה נישנית (rGBM). ה-DSMC הינה ועדת מומחים עצמאית, אשר עורכת בקרה מפורטת על נתוני מחקר בלתי-סמויים, דנה בבעיות בטיחות פוטנציאליות ומספקת המלצות לגבי המשך ניסויים קליניים. הועדה בחנה את נתוני הבטיחות של מחקר ה-GLOBE, כולל נתוני תמותה (המהוים תופעת לוואי אך במקרה זה גם את היעד העיקרי של הניסוי), שנאספו עד נקודת זמן בחודש אוגוסט 2017, וציינה כי לא נתקלה בבעיות בטיחות כלשהן בניסוי. וועדת ה-DSMC אישרה כי לא יהיה צורך במעקב נוסף. בהתאם לכך, הוועדה המליצה פה אחד על המשך מחקר ה GLOBE כמתוכנן, עד להשלמתו.

"ההמלצה החיובית של ה-DSMC תומכת בבטיחות של תרופת VB-111 ומייצגת אבן דרך חשובה שהושגה בהצלחה במחקר ה-GLOBE", אמר פרופ' דרור חרץ, מנכ"ל חברת וי.בי.אל תרפיוטיקס. "לא מתוכננות אנליזות ביניים נוספות בניסוי, וכעת אנו מצפים לתוצאות ראשוניות ממחקר זה במהלך הרבעון הראשון של שנת 2018."

ד"ר קורין אפרלי, מנהלת התפעול הראשית של VBL בארה"ב, הוסיפה: "לניסוי זה יש את הפוטנציאל להיות המחקר הראשון המציג טיפול תרופתי סיסטמי אשר יעזור להאריך חיים באופן משמעותי באוכלוסיה הסובלת מגליובלסטומה נשנית, בהשוואה לאפשרויות הטיפוליות המקובלות כיום. אנו נעבוד עם רשויות הבריאות כדי להביא את האופציה הטיפולית החדשנית הזו לידי החולים הזקוקים לכך, במהירות האפשרית". 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
אילוסטרציה
אילוסטרציה
לתקנון האתר
 
סגור