נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

שוק ההון בתדהמה: בנו של דוד ברוך, מנכ"ל אקסלנס, נפטר ביום הולדתו ה-21

 

 רועי ברוך, חייל בחופשה, שחגג אמש את יום הולדתו ה-21 התמוטט אתמול (יום א') בביתו ברעננה ומת לאחר זמן קצר בבית החולים. הנסיבות עדיין אינן ברורות בוודאות.
 
ככל הידוע, חגג הצעיר את יום ההולדת בבילוי יחד עם חברים. בבוקר נמצא החייל כשהוא מחוסר הכרה בביתו. בני משפחתו דיווחו למד"א על כך שהוא התמוטט ואיבד את הכרתו.
 
למקום הגיע צוות מד"א ירקון, שהחל בניסיונות להחיותו. הצעיר היה במצב קשה, ותוך כדי פעולות החייאה פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא מונשם. הוא הוכנס מיידית לחדר הטראומה, שם נמשכו פעולות ההחייאה, אך לבסוף נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.
 
מבית החולים נמסר כי "הצעיר הגיע למקום ללא רוח חיים והוכנס לחדר הטראומה. הרופאים המשיכו בפעולות ההחייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו".

רועי ברוך ז"ל

אבלים: הוריו: מיכל ודוד ברוך, אחיו:  אור ודרור, הסבים והסבתות: שולה ויצחק ברוך, ציפי ז"ל ויוסי לבקוב, סבתא רבא: תמימה לבקוב.ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 19.03.12, בשעה 13.00, בחלקה הצבאית בבית העלמין הישן ברעננה (רחוב קלאוזנר, פינת פרס משותף).יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב איינשטיין 35, רעננה.המנוח נפטר ביום הולדתו ה- 21.

חברת הפניקס מנחמת את דוד ברוך על פטירת הבן.

בנק ירושלים, יו"ר הדירקטוריון, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את דוד ברוך, מנכ"ל הבנק לשעבר, על מות בנו.

העובדים, המנהלים וחברי הדירקטוריון באקסלנס נשואה בית השקעות מנחמים את מיכל, דוד, אור ודרור על מות יקירם.

החברים בריט 1 מנחמים את דוד ברוך ובני ביתו על פטירת הבן.

  19.03.12   כ״ה באדר תשע״ב |בנק ירושלים, מידע מהארץ, מידע מידיעות אחרונות, מידע ממעריב

פאנדר מנחמת את דוד ברוך ומשפחתו על מותו הטראגי של הבן

 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.