נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

כנס תחבורה ציבורית >> בסינמטק תל אביב בהשתתפות חברי כנסת, משרדי הממשלה וחברות האוטובוסים‎

 

 כנס יום תחבורה ציבורית – יום חמישי, 18 בספטמבר, סינמטק תל אביב

 

 

הכנס בהשתתפות חברי הכנסת שלי יחימוביץ', ניצן הורביץ, דב חנין ותמר זנדברג ונציגי משרדי הממשלה וחברות האוטובוסים.

בכנס תפרסנה תוכניות הפיתוח של התחבורה הציבורית בישראל לשנים הקרובות

ותינתן התייחסות מיוחדת לפתרון הבעיות במגזר הערבי והנגשה לאנשים עם מוגבלויות

 
כנס יום תחבורה ציבורית 2014 יערך מחר, יום חמישי, 18 בספטמבר, בסינמטק תל אביב. הכנס המרכזי מאורגן כמידי שנה על ידי ארגון "תחבורה היום ומחר" העוסק בקידום השימוש בתחבורה ציבורית בישראל בשיתוף עם משרד התחבורה וחברות התחבורה הציבורית.

 בכנס יתארחו חברי הכנסת שלי יחימוביץ', ניצן הורביץ, דב חנין ותמר זדנברג, בכירים ממשרדי התחבורה והאוצר בהם תא"ל (מיל') מאיר חן, ראש הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, שידבר על שנת הפעילות הראשונה של הרשות, ואשר דולב, רכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים של משרד האוצר, מיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל אביב הממונה על התחבורה, יוסי דסקל, מנכ"ל בומברדייה ישראל ופרופ' דוד מהלאל, יו"ר תחבורה היום ומחר.

 בכנס תפרסנה תוכניות הפיתוח של התחבורה הציבורית בישראל לשנים הקרובות ותינתן התייחסות מיוחדת לפתרון הבעיות הקיימות במגזר הערבי בתחום זה וכן להנגשת התחבורה הציבורית לאנשים עם מוגבלויות. בכנס יוצג הסקר המקיף הראשון שבוצע בישראל הבוחן את שביעות הרצון משירות האוטובוסים. משתתפי הסקר ציינו ודרגו את המדדים החשובים להם בשימוש באוטובוסים כמו תדירות, אמינות, משך הנסיעה וכו'. רמת השירות כפי שהיא נתפסת על ידי הציבור היא הבסיס העיקרי להגברת השימוש בתחבורה הציבורית ולכן יש לתוצאות הסקר חשיבות רבה.

 בכנס תתארח מירב כהן, מנכ"ל אמון הציבור, שתציג מנגנון חדש לטיפול בתלונות הציבור על תחבורה ציבורית שישמש בסיס להפקת דירוג ענפי של מפעילי התחבורה הציבורית, מערך כללים לשירות ו"תו תקן" שאליו יוזמנו להצטרף המפעילים תוך התחייבות לשיפור השירות.

 עדכונים על הכנס בעמוד הפייסבוק ובאתר תחבורה היום ומחר: www.facebook.com/transportation.org.il
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.