נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל בנוגע לעובדי חברות הסלולאר

 

 

איתן כבל ראש הוועדה


בהמשך לדיון המהיר שקיימה ועדת הכלכלה, ביוזמתה של ח״כ מיכל בירן, ולבקשתה, התקיימה ביום חמישי 27/8/2015 ישיבה בנושא עובדי חברות הסלולר בלשכתו של יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל בתל אביב.

בפגישה נכחו: יו"ר ועדת הכנסת ח"כ דוד ביטן, ח"כ מיכל בירן, הממונה על ההגבלים העסקים פרופ' דיוויד גילה, מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, יו"ר ועד עובדי חברת סלקום מיה יניב, יו"ר ועדת עובדי חברת פלאפון ברק לוי ויועץ שר התקשורת אלחנן שפירא.

במהלך הישיבה הבהירו נציגי ועד העובדים של חברות סלקום ופלאפון את חששם הכבד מעתידם של העובדים, לאור כוונת הממשלה להקים תאגיד חדש, על מנת להגביר את התחרות בשוק הסלולר. חשוב לציין, כי כל הנוכחים הביעו תמיכה בעידוד והגברת התחרות בשוק למען הצרכנים.

סיכום הישיבה:

1. מנכ"ל משרד התקשורת הבהיר כי לא יוקם תאגיד חדש, כל עוד אין עמידה מלאה בתנאים שמופיעים במסמכי המדיניות לרבות הרישיון, וכי נכון לרגע זה אין התקדמות כיוון שאין עמידה בתנאים.

2. בנוסף, סוכם כי במידה ויתקבל מידע על ידי מי מהצדדים, כי ישנה התקדמות בנוגע להקמת התאגיד החדש, ו/או התקדמות בנוגע לעמידה בתנאים, יכונס הפורום שוב, בתוך שבעה ימים, על מנת לדון בסוגיית העובדים.

ח"כ בירן אשר יזמה את הדיון אמרה:

"הצלחנו להציל מאות עובדים מהעסקה קבלנית ועתיד לא בטוח. לאחר מאמצים רבים כינסנו בחדר אחד את כלל הגורמים האמונים על קבלת ההחלטות בשוק הסלולר על מנת להבטיח את עתידם התעסוקתי של העובדים. ההחלטה של משרד התקשורת על הקפאת הקמת התאגיד החדש היא הצעד ההגון והנכון. אני מקווה כי המשרד יעמוד בהבטחתו ואם בעתיד יהיו שחקנים שיעמדו בתנאי הסף, ניפגש ונשב יחדיו בכדי להוציא לפועל פיתרון הוגן וראוי."

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.