נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

הקמת ועדת משנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת

 

 היום, יום שלישי ה-16.02.2016, ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת, בראשות ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) אישרה את הקמת ועדת המשנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת. בראשות ועדת המשנה תעמוד נציגת התנועה הירוקה במפלגת התנועה במחנה הציוני, חברת הכנסת יעל כהן פארן. ועדת המשנה תבצע בין השאר פיקוח ומעקב אחר יישום החלטות ועידת פריז בתחום המאבק העולמי במשבר האקלים. 
 
חברת הכנסת יעל כהן פארן מסרה "בכנסת יש נציגה ירוקה, ועכשיו גם יש ועדה ירוקה. אני מודה לח"כ אורי מקלב על המינוי לראשות ועדת המשנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת. ניכר כי גם ח"כ מקלב, כמו רבים וטובים בעולם, מבין את המשבר החריף שמתחולל בעולם. בעזרת ועדת המשנה אבצע מעקב צמוד אחר עבודת הממשלה ועמידתה ביעדים שהציבה בועידת האקלים בפריז. בנוסף, אדאג לכך שיגדילו תקציבים ויתירו בירוקרטיה לאלו שמפתחים ומיישמים טכנולוגיות של אנרגיה מתחדשת בישראל." 
 
חברת הכנסת המשיכה ואמרה "מדינת ישראל יכולה וצריכה להיות מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת, העולם צועד לכיוון בצעדי ענק, טכנולוגיות ישראליות יבטיחו הן את הביטחון האנרגטי של ישראל, והן יהוו מנוע צמיחה משמעותי בכלכלה הישראלית. יש לנו הזדמנות פז לקחת את המושכות ולהוביל את העולם לעבר עתיד ירוק ונקי יותר"

יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה, ח"כ אורי מקלב, בירך את חברת הכנסת יעל כהן פארן ואמר "השימוש באנרגיות מתחדשות הינו מחוייב המציאות, וחובה עלינו לקדם זאת ככל הניתן. לאור חשיבות הנושא והצורך במעקב צמוד בישום החלטות ועידת פריז החלטתנו להקים את ועדת המשנה בראשות ח"כ פארן"


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.