נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

חברת Magdent השלימה סבב גיוס בהיקף של 800,000 דולר

 

 חברת Magdent, חברת פורטפוליו של החממה הטכנולוגית טרנדליינס מדיקל, מקבוצת טרנדליינס מודיעה על השלמת סבב גיוס בהיקף של כ – 800,000 דולר, לצורך המשך פיתוח, שווק ומכירות. 

חברת מגדנט פיתחה כיפה המחוברת לשתל דנטלי אשר מעבירה שדה אלקטרומגנטי לתוך השתל ומהשתל לעצם המקיפה אותו. כיום מקובל להשתמש בכיפת טיטניום המחוברת לשתל, אשר תפקידה לשמור על מתאר החניכיים במשך מספר חודשים עד שהשתל נקלט לעצם. כיפת מגדנט זהה במבנה לכיפה הרגילה ובתוכה מכשור אלקטרוני זעיר היוצר את השדה האלקטרומגנטי.  

שדות אלקטרומגנטים ידועים ברפואה מזה עשרות שנים בטיפולים אורטופדיים ובעיקר בריפוי שברים מורכבים בעצמות הגוף זאת באמצעות עידוד יצירת תאים בוני עצם. כמו כן, שדות אלקטרומגנטים ידועים כקוטלי חיידקים וכמעודדים יצירת תאים נוגדי דלקת בגוף.בתחום השתלים הדנטליים, שימוש בשדות אלקטרומגנטים מקצר את זמן קליטת השתל ללסתות בשני שליש.  בנוסף, באמצעות שדה אלקטרומגנטי, איכות וכמות העצם סביב השתל גבוהה משמעותית, מה שמאפשר טיפול בשתלים דנטליים למתרפאים עם איכות עצם ירודה כגון הסובלים מאוסטאופורוזיס (דילול עצם), סכרת לא מאוזנת, מחלות עצם נוספות וכן אצל מעשנים אשר אצלם אחוז קליטת השתלים ללסתות יורד משמעותית.

דר' שלמה ברק, מומחה לניתוחי פה ולסת, מייסד ומנכ"ל מגדנט, מסר כי "החברה סיימה ניסוי פרה קליני נרחב בו נבדקה העצם סביב השתלים על ידי פרופ' פיאטלי אדריאנו מאיטליה ובנוסף בוצעו הדמיות סיטי, והתוצאות הראו עצם דחוסה ומוגברת סביב השתלים. תוצאות המחקר פורסמו בספרות הבינלאומית". 

לדבריו, "זוהי נקודת ציון דרך מאוד משמעותית לטכנולוגיה שפיתחנו. אנחנו שבעי רצון מהתוצאות המבטיחות, אשר מאפשרות לנו  למכור את המוצר וכן להתקדם לשלבי המחקר והפיתוח הבאים. הטכנולוגיה הייחודית שפיתחה החברה, עתידה לשנות את כל הגישה הרפואית לטיפול בשתלים דנטליים ולטיפול בדלקות בעקבות החדרת שתלים ". 

למוצר של חברת מגדנט פטנט מאושר בארצות הברית, אישור תקינה אירופאי (CE),  והוא החל להימכר במספר ארצות .

קבוצת טרנדליינס, הנסחרת בבורסה בסינגפור (SGX:42T), מאתרת, משקיעה, מפתחת ומטפחת מיזמים טכנולוגיים חדשניים בתחומי הרפואה והחקלאות. טרנדליינס, כחברת השקעות המחויבת לחברות הפורטפוליו הפועלות במסגרתה, מספקת להן ליווי ותמיכה טכנולוגית ועסקית לאורך כל שלבי ההתפתחות. באמצעות שתי החממות הטכנולוגיות טרנדליינס מדיקל  וטרנדליינס אגטק וכן באמצעות טרנדליינס לאבס, מרכז הפיתוח והחדשנות הפנימי של הקבוצה, מטפחת עסקים וחברות הפועלים לשיפור וקידום תנאי החיים של המין האנושי. המודל העסקי הייחודי של טרנדליינס מפחית סיכונים הגלומים בהשקעה מבוססת חדשנות על מנת למקסם את התשואה.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.