נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

"זינוק של 26.5% ברישום חברות חדשות מתחילת 2016"

 

 

עו


עו"ד רון הדר, מנכ"ל ettorney : "ברבעון הראשון של 2016 נרשמו 6,700 חברות חדשות בישראל, כ- 1,400 חברות יותר ביחס לרבעון המקביל אשתקד. העלייה ברישום החברות נובעת מהורדת מס החברות מ-26.5% ל-25% החל מה- 1.1.2016. להערכתנו ירשמו במהלך 2016 כ- 20,000 חברות חדשות" 

"מתחילת השנה נרשמה עלייה של עשרים ושישה וחצי אחוזים ברישום חברות חדשות בישראל (חברות בע"מ)" כך אומר עו"ד רון הדר, מנכ"ל חברת ettorney, הפלטפורמה האינטרנטית הראשונה בישראל לרישום מהיר של חברות בע"מ.  מבדיקה שערך עו"ד הדר עולה כי ברבעון הראשון של 2016 נרשמו ברשם החברות בישראל כ-6,700 חברות חדשות (כ- 2,500 חברות חדשות בחודשים ינואר ופברואר, וכ- 1,700 במרץ) וזאת בהשוואה לכ-5,300 חברות חדשות שנרשמו בתקופה המקבילה אשתקד (2,500 חברות בינואר, 1,500 בפברואר ו- 1,300 במרץ 2015 ). 

"העלייה במספר החברות שנרשמו במהלך החודשים הראשונים של 2016 נובעת מהורדת מס החברות מ-26.5% ל-25% החל מה- 1.1.2016" כך אומר עו"ד הדר ומוסיף: "אנחנו מעריכים כי לאור הצהרות משרד האוצר המרמזות על כוונה להוריד את מס החברות ב-2%-3% נוספים בשנים הבאות מגמת הגידול ברישום חברות חדשות בישראל תימשך".

עו"ד רון הדר מציין כי "בעשור האחרון נרשמו מדי שנה בין 13,000 ל-17,000 חברות חדשות. בשנת 2015 נרשם שיא בהקמת חברות בעשר השנים האחרונות, עם רישומן של 16,779 חברות חדשות". ב- ettorney מעריכים כי גם ב-2016 יישבר שיא ברישום חברות חדשות בעקבות הורדת מס החברות. על פי תחזית החברה, מגמת הגידול ברישום חברות חדשות ימשיך גם במהלך השנה ולהערכתם בכל שנת 2016 יירשמו כ-20,000 חברות. 

חברת ettorney.הקימה את הפלטפורמה האינטרנטית הראשונה בישראל לרישום מהיר של חברה בע"מ. תהליך הרישום מתנהל בשלושה שלבים פשוטים: מילוי טופס מקוון באתר, תיאום מועד לאימות חתימה על המסמכים עם עו"ד מטעם ettorney באזור מגורי הנרשם, ולבסוף קבלת תעודת התאגדות הכוללת את שם החברה ומספרה (ח.פ.) בדואר אלקטרוני תוך כ-24 שעות. התהליך של ettorney מיועד לחסוך 1,500 ₪ עד 2,500 ₪, לא כולל מע"מ, בשכר הטרחה עבור רישום חברה ו-10-14 ימים להשלמת התהליך. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.