נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מלם מערכות זכתה במכרז של לאומית שירותי בריאות ליישום והטמעת מערכת בהיקף של כ-20 מיליון שקל

 

 מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירות בריאות: "אנו שמחים על הבחירה במלם מערכות תוכנה ובטוחים שהחברה תדע ליישם ולהטמיע את המערכת בצורה הטובה ביותר"

עינת זרמי, מנהלת חטיבת יישומים במלם מערכות: "המערכת תסייע לייעול תהליכים ושיפור הבקרה בלאומית"

לאומית שירותי בריאות החליטה בשנה האחרונה לבצע קפיצת מדרגה ביכולת לתכנן ולנהל את המערך הכלכלי והלוגיסטי שלה, דרך יישום של מערכת SAP, שהפך לתקן דה-פקטו של מערכות ה-ERP במגזר הציבורי בכלל, ובשוק הבריאות בפרט. בנוסף, הוחלט בלאומית שאגף מערכות מידע ימשיך להתרכז בעיקר בפיתוח מערכות המשפרות את השירות הרפואי והשירות המינהלי של הקופה. לפיכך, בחרה לאומית לצאת למכרז פומבי, על מנת ליהנות מהיתרון של מיקור חוץ ולבחור ספק איכותי שיקים את הפרויקט ויתפעל ויתחזק את מערך ה- SAP של לאומית בשנים הקרובות. בתום תהליך מכרזי כלכלי ואיכותי ממוקד מאוד, נבחרה חברת מלם מערכות להיות השותף האסטרטגי של לאומית בפרויקט חשוב זה. 

מלם מערכות תוכנה, מקבוצת מלם תים, זכתה במכרז של לאומית שירותי בריאות להקמת מערכת לניהול משאבי הארגון, בהשקעה של כ-20 מיליון שקל. במסגרת ההתקשרות, תקים חטיבת היישומים של מלם מערכות תוכנה מערכת לניהול משאבי הארגון S/4 HANA מבית SAP - מערכת חדשנית ומתקדמת, אשר תשמש את אלפי עובדי לאומית שירותי בריאות, הפרוסים בכ-250 מרכזים רפואיים ברחבי הארץ. ההתקשרות כוללת אירוח תשתיות  (DATA CENTER) ותחזוקה במודל של מיקור חוץ לחמש שנים. המערכת החדשה תחליף את המערכת הקיימת של חברת "מוניטין" והיא תומכת בכל הדרישות העסקיות והרגולטוריות של לאומית. הקמת המערכת  עתידה להתחיל בחודש ספטמבר 2016.

מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירות בריאות, אמר: "אנו שמחים על הבחירה במלם מערכות תוכנה ובטוחים שהחברה תדע ליישם ולהטמיע את המערכת בצורה הטובה ביותר".

עינת זרמי, מנהלת חטיבת יישומים במלם מערכות, אמרה: " מלם מערכות תוכנה הינה שותף מוביל של  SAP עם רקורד של עשרות פרויקטים מוצלחים בקרב ארגונים מובילים במשק ויכולת לתת פתרון מלא של אירוח תשתיות  ותחזוקה במודל של מיקור חוץ . למלם ניסיון ייחודי בהטמעת מערכתSAP S/4 HANA   , המאפשרת עושר פונקציונלי, שימוש בממשק משתמש חדשני ומביאה יכולות אנליטיות מתקדמות.  

אלה פרגר, מנהלת לקוחות מגזר בריאות וכימיה ב-SAP  ישראל, אמרה: "אנו שמחים וגאים לקחת חלק בפרויקט החדשני של לאומית שירותי בריאות, אשר בחרו לעבור לדור הבא של מערכות ה- ERP,  SAP S/4 HANA,  פתרון ה ERP המתקדם בעולם, ובכך מצטרפים למגמה כלל עולמית של ענף הבריאות וארגונים רבים נוספים ברחבי העולם. פתרון S/4 HANA SAP מבוסס על הפלטפורמה החדשניתSAP HANA  ומאפשר לפשט את התהליכים העסקיים בארגון. אנו מאמינים כי הבחירה במודל מיקור-חוץ מלא היא בחירה ייחודית ויוצאת דופן שתאפשר ללאומית מיקוד בפעילות הליבה העסקית שלה. מבחינת SAP,  מדובר בפרויקט אסטרטגי וחשוב אשר ילווה באופן שוטף  לכל אורך הדרך".

אודות לאומית שירותי בריאות:
לאומית שירותי בריאות היא ארגון רפואי גדול ומוביל בישראל, בעלת 250 סניפים  ו-131 בתי מרקחת ברחבי הארץ. לאומית  מעסיקה כ- 2970 עובדים.  בשנת 2016 הגיע מספר הלקוחות בלאומית לכ- 740,000 לקוחות (כמות הלקוחות מורכבת מלקוחות מצטרפים, נוטשים, ילודה תמותה ועובדים זרים). לקופה הסכמים עם  293 מרפאות שיניים , 63 מכוני צילום, וכ- 74 חנויות אופטיקה.  

אודות מלם מערכות תוכנה:
מלם מערכות תוכנה מבית מלם תים, הוא בית מערכות מהגדולים ומהמובילים בארץ, המתמחה בטכנולוגיות מערכות מידע, מוצרים, ארכיטקטורות פיתוח וניהול פרויקטים מורכבים. מלם תים היא קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, המספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. לקבוצה ניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, והיא מעסיקה למעלה מ- 3,400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כמו כן, למלם תים חברות בת המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של הקבוצה. מלם תים נמצאת בשליטת שלמה אייזנברג ונסחרת בבורסה בתל אביב.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.