נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

הרפורמה באשראי מתחילה בחברה האזרחית >> הלוואה קרוב לבית

 

 שיתוף פעולה חדש בין האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית ועמותת "ידיד" יאפשר לפונים המקבלים סיוע במרכזי הזכויות של "ידיד" והזקוקים להלוואה, לקבל אותה מבלי שהם יזדקקו לנסוע לשם כך במיוחד לירושלים, שם נמצאים משרדי האגודה ואשר רק שם ניתן, עד היום, להגיש בקשות לקבלת הלוואה עד סכום של 30 אלף ש"ח ללא ריבית. 

בהודעת שני הארגונים נאמר כי כל פונה המגיע לקבל סיוע באחד ממרכזי "ידיד" הפרושים מחצור הגלילית שבצפון ועד רהט שבדרום ואשר ברצונו לקבל הלוואה על פי הכללים והתנאים הנהוגים באגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, יוכל למלא את הטפסים, לחתום בפני עורך דין ולהעביר אותם ישירות למשרדי האגודה בירושלים. מדובר בשירות חדש שמפעילים שני הארגונים העוסקים, כל אחד בתחומו בסיוע כלכלי ומיצוי זכויות לאוכלוסיות מעוטות הכנסה והזדמנויות ברחבי הארץ. 

לדברי מנהלי עמותת "ידיד" והאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית "רפורמת האשראי המדוברת כלכך מתחילה כבר היום בשיתוף הפעולה של שני ארגונים מרכזיים הפועלים במסגרת ארגוני החברה האזרחית בישראל. מדובר במודל אשר "אנו מקווים שנוכל לפתח ולהרחיב במהלך השנים הקרובות כדי לסייע לאוכלוסיות מודרות אשראי להשתמש בכלים פיננסיים כשאר האוכלוסייה במדינת ישראל".

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

מזה 25 שנים מעניקה האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית ע"ר (IFLA) הלוואות לישראלים ממגוון שכבות האוכלוסייה, ובכך עוזרת להם לעזור לעצמם.

ההלוואות שמעניקה האגודה ניתנות לישראלים שנתקלים במצב כלכלי קשה או לכיסוי הוצאה בלתי צפויה, לפתיחת עסקים קטנים או להרחבת עסקים שכבר קיימים, לעולים חדשים, למשפחות ברוכות ילדים ולמשפחות חד הוריות, לשיפוץ דיור או להשגת דיור קבע, לסטודנטים באוניברסיטאות או במכללות, הלוואות לצורכי לימודי מקצוע והכשרות מקצועיות, לבעלי מוגבלויות – ברכישת ציוד חיוני ותרופות שאינן בסל הבריאות, במימון ניתוחים וכדומה, לצורכי אימוץ ילדים או טיפולי פוריות


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.