נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

בלעדי ל-FUNDER >> סיכום יומי בשוק קרנות הנאמנות >> מי הקרן הקטנה שהשיאה תשואה מתחילת השנה מעל 10%?

 

 
מי הקרן הלא ממונפת העולה יומית?

מגדל ברזיל ואמריקה הלטינית
עלתה יומי 1.94%, מתחילת החודש התשואה היא 0.03%-, מתחילת השנה התשואה היא 3.38%, הקרן גובה דמי ניהול 1.95%, הקרן הוקמה בתאריך 8/11/11, גודל הקרן עומד על 9.9 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת העולה מתחילת החודש?


MTFי Real Estate ארה"ב - מגודרת מט"ח
עלתה יומית 4.06%, מתחילת השנה עלתה 11.49%. הקרן לא גובה דמי ניהול, הקרן עברה שינוי מדיניות בתאריך 27/9/16, גודל הקרן עומד על 2 מיליון שקל

מי הקרנות המזנקות מתחילת השנה?

מתחילת השנה הקרן המזנקת שאינה קרן ממונפת (חשיפה עד 120%) היא MTF טכנולוגיה ארה"ב - מגודרת מט"ח שהתשואה שלה 30.87%. הקרן הוקמה בתאריך ב-2/9/15, הקרן לא גובה דמי ניהול. גודל הקרן עומד על 239 מיליון שקלים.

מתחילת השנה הקרן המצטיינת שהיא קרן ממונפת (חשיפה מעל 120%) איילון אקסטרים 500 S&P פי 3. הקרן השיאה תשואה חיובית מתחילת השנה של 47.21%. הקרן הוקמה בתאריך-22/04/13 הקרן גובה דמי ניהול של 1.5%. גודל הקרן עומד על 34.3 מיליון שקלים.

מי הקרן הלא ממונפת שירדה יומי?
 
הראל נבחרת ביומד
שירדה יומית 2.18%-, מתחילת החודש 7.41%-, מתחילת השנה 7.36%-, הקרן גובה דמי ניהול 2.51%, הקרן עברה שינוי מדיניות בתאריך 28/3/10, גודל הקרן עומד על 7.8 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת שירדה יומי ומתחילת החודש?

מגדל ביומד
ירדה יומי 9.04%-, מתחילת החודש 16.05%-, ומתחילת השנה התשואה היא 14.55%-. הקרן גובה דמי ניהול 2.53%, הקרן הוקמה בתאריך 15/05/11, גודל הקרן עומד על 4.9 מיליון שקל.

מי הקרן הלא ממונפת שירדה מתחילת השנה?

אקסלנס גז ונפט ירדה מתחילת השנה 17.2%-, הקרן גובה דמי ניהול 2.08% הקרן שינתה מדיניות בתאריך 30/06/10, גודל הקרן עומד על 9.8 מיליון שקל.


מי האפיק העולה מתחילת החודש?


אסיה עלה מתחילת החודש 0.82%, ומתחילת השנה האפיק עלה 21.3%. באפיק יש 2 קרנות, MTF NIKKEI 225 - מגודרת מט"חפסגות יפן Stock Picking

מי האפיק המזנק מתחילת שנה?

אפיק סין זינק מתחילת השנה ב-23.45%. האפיק מכיל 2 קרנות: מגדל דיקלה סין,אי.בי.אי סין.   

מי האפיק היורד יומי ומתחילת החודש?

ענף מניות "ענפים אחרים" ירד יומי 1.57%-, מתחילת החודש ירד 5.06%-, מתחילת השנה התשואה היא 0.89%. באפיק יש 5 קרנות, הקרן המובילה את הקטגוריה היא איילון מניות בנקים עם תשואה של 11.29%.

מי האפיק היורד מתחילת השנה?


אנרגיה וקומודיטיס ירד מתחילת השנה התשואה באפיק היא 12.79%-. באפיק יש 4 קרנות, הקרן עם התשואה הנמוכה ביותר מתחילת השנה היא אקסלנס גז ונפט 17.2%-. 

המניה העולה או היורדת

פריגו עלתה 13.92% (לרשימת הקרנות המחזיקות). 

אופקו הלת ירדה 15.6%- (לרשימת הקרנות המחזיקות).

בסקירה היומית, נתוני תשואת הקרנות הן כפי המפורט להלן -

 

יום בשבוע

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

קרנות ישראליות

ה – שבוע לפני כן

א

ב

ג

ד

קרנות חו"ל

ד – שבוע לפני כן

ה – שבוע לפני כן

ה – שבוע לפני כן – ביום זה לא תהיה התייחסות לקרנות חו"ל בסקירה

ב

ג


  • נתוני התשואות של הקרנות לקוחים מאתר FUNDER 

  • נתוני היקף נכסי הקרנות לקוחים מאתר FUNDER ונכונים (28.9.17). 

    נתוני מניות ואגרות חוב לקוחים מאתר הבורסה ונכונים (9.11.17).

המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות