נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

דן דוברי מייסדי התכנון הפיננסי בישראל הרצה בכנס פסטיבל תכנון פיננסי שנערך בברמינגהאם אנגליה

 

 

דן דוברי, נשיא איגוד המתכננים הפיננסים בישראל


דן דוברי CFP הוזמן להרצות בכנס ע"י ה Personnel Finance Society שקיבל את השם "פסטיבל תכנון פיננסי בינלאומי" בנושא International Financial Perspectives. 

הכנס נערך ע"י הגוף הפיננסי באנגליה והשתתפו בו מעל חמשת אלפים אנשי מקצוע מעשר מדינות בעולם. 

דן דוברי שמתמחה בתכנון פיננסי בינלאומי (multi-jurisdictional financial planning) שוחח עם המשתתפים על האתגרים שניצבים בפני אנשי מקצוע כאשר יש להם בעיות שגולשים למשטרי מס נוספים. 

דן התייחס לכך בהרצאתו שאנשי מקצוע בכל העולם לומדים לעסוק באתגרים של טיפול בלקוחות בגבולות המדינה שבה הם חיים ומפוקחים, אך הלקוחות שלהם מזמן לא מוגבלים לגבולות אילו. 

המשמעות עבורם הוא שצריך איש מקצוע שמסוגל להבין את ההשלכות של הטיפול בהם שכולל את היבט הכלכלי, היבט המס והביט המשפטי. 

בעולם התפקיד של אנשי המקצוע בתחום הפיננסי – פנסיוני זה לא רק להתאים לאדם את המוצר הפיננסי הנכון אלא לבנות עבורו אסטרטגייה שבאמצעותה יוכל להגשים יעדי חיים. 

דן ציין "כבוד גדול לי לייצג את מדינת ישראל והציבור הנפלא שלנו בכנס עולמי. יש לנו כאן ידע וניסיון צבור שחשוב גם מחוץ לגבולות המדינה. אני אשמח גם להשתתף בכנס בשנה הבאה".  


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.