נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

פורום עורכי הדין Dun`s 100 דן אנד ברדסטריט : הכריזו על הקמת מערך פרו-בונו משותף למשרדים המובילים שיתמקד בסיוע לפליטים ומהגרי עבודה

 

 

עובדים זריםדורון כהן יו"ר ומנכ"ל דן אנד ברדסטריט בפורום Dun's 100 המסורתי של בכירי ענף המשפט במעמד צמרת עורכי הדין מהפירמות המובילות בישראל. 

לראשונה במסגרת הפורום יצאו 24 ראשי פירמות עורכי הדין המובילות בישראל והכריזו על "קול קורא" והתארגנות משותפת נגד גירוש הפליטים ומהגרי העבודה ממדינת ישראל, יצאו בקריאה לממשלה לפעול למציאת פתרון הולם ליישובם של הפליטים ומהגרי העבודה ברחבי המדינה.

הכריזו על הקמת מערך פרו-בונו משותף למשרדי עורכי הדין שיתמקד בסיוע לפליטים ומהגרי עבודה

עו״ד אמיר עמר, ראש משרד עמר רייטר ז׳אן שוכטוביץ: ״אני מציע שנעבור למעשים ונקים פורום מייצג פרו בונו של המשרדים הגדולים, שתורם שעות עבודה לייצוג הולם עבור הפליטים. מבחינה ערכית אנחנו לא יכולים לעמוד מנגד שעה שמתקבלות החלטות כאלה גם אם עוברות את מבחן הבג״צ״
משתתפי הפורום הביעו תמיכה בדבריו 

דורון כהן יו"ר ומנכ"ל דן אנד ברדסטריט: "חייבים להכניס מוסר והיגיון למה שקורה כאן"

מאיר לינזן שותף מנהל הרצוג פקס נאמן : "ישראל היתה אחת המדינות הראשונות בעולם שחתמה על אמנת פליטים אבל עד היום לא הפכה את האמנה לחוק של הכנסת. יש בעיה חברתית חמורה בדרום ת"א כי כל הנטל נפל על האוכלוסיות החלשות"


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המופיעות במייל זה מועברים במסגרת תכתובת כללית, ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של נמען במייל זה, אין לראות בהם הצעה כלשהי, שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל נמען למייל זה – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע המופיע במייל זה, עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות במייל זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי בדברים נשוא מייל זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. משה מימון לא יהא אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש באמור במייל זה, אם יגרמו.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.