נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

אתר קוויז הפך לאתר הישראלי הגדול בעולם עם 100 מיליון גולשים בחודש

 

 אתר ישראלי עקף את אתרי רשתות הטלוויזיה האמריקאיות ABC, NBC , אתר הבידור והמוסיקה MTV , את ה- SUN הבריטי ועוד. כעת מנהל האתר חושף את סוד ההצלחה: אנשים מתעניינים בעיקר בעצמם וזה גם סוג התוכן שאנו מייצרים לאתר.
 
מדובר באתר קוויז (www.kueez.com) שהגיע להיקף של 100 מיליון כניסות גולשים שונים שביקרו באתר בחודש האחרון ויצרו כ- 150 מיליון ביקורים. האתר מפעיל גם עמוד פייסבוק עם 2.7 מיליון עוקבים.
 
קוויז מציע תוכן מותאם אישית לגולש בסגנון גלה איזה מהתמונות שלך חבריך הכי אוהבים, איך תיראו כמבוגרים, איך הייתם נראים אם הייתם מפרסמים בושם, איך הייתם נראים אם הייתם מהמין השני, ועוד. השאלונים מבוססים על אלגוריתמים שונים המספקים למשתמשים רגעים של כיף, צחוק עם מגוון של משחקים שונים. השימוש באתר הוא לגמרי בחינם, הוא מתורגם ל- 23 שפות ופונה ל- 200 מדינות שונות.
 
לדברי אורי מנדי, ממייסדי Kueez: "הדגש בפעילותנו הוא על יצירת תוכן מותאם אישית לגולש, המאפשרות לאנשים לגלות דברים חדשים על עצמם ולשתף זאת. בקוויז לקחנו את היכולת לעורר את סקרנות הגולשים והוספנו טכנולוגיות וידיאו ועיבוד תמונה המייצר חוויה ייחודית לכל אחד מהגולשים שלנו."
 
אתר קוויז בבעלותם של אורי מנדי, אור כצנלסון, דניאל טוני וקבוצת פרפל.
 

 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המופיעות במייל זה מועברים במסגרת תכתובת כללית, ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של נמען במייל זה, אין לראות בהם הצעה כלשהי, שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל נמען למייל זה – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע המופיע במייל זה, עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות במייל זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי בדברים נשוא מייל זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. משה מימון לא יהא אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש באמור במייל זה, אם יגרמו.

 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.