נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

אורביט שילבה מערכת שמע תלת מימד במערכות תצוגת קסדה של אלביט

 

 לקרנות המשקיעות באורביט לחץ כאן

אורביט טכנולוג'יס (ת"א: ארביט), ספקית מובילה של פתרונות תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע למטוסים, הודיעה היום על שילוב מערכות השמע התלת ממדיות 3D של אורביט במערכות תצוגת הקסדה של אלביט (Helmet Mounted Display – HMD).
 
מערכות תצוגת הקסדה של אלביט, המציגות נתוני טיסה, חיישנים ומידע תלת ממדי מבוסס מקום, מאפשרות לטייסים להכפיף את החיישנים והטילים של המטוס באמצעות הסתכלות על המטרה בלבד, ובאופן דומה לאפשר לחיישני המטוס ולמידע רלוונטי נוסף להיות מוצגים מרחבית. ע"י התאמה הן לפעילות יום והן לפעילות לילה, לטייסים המשתמשים במערכות תצוגת הקסדה של אלביט יש יתרון מכריע ביעילות המשימה, תוך שיפור מודעות למצבים, דיוק, בטיחות ושרידות. 
 
השילוב של מערכות השמע התלת ממדיות של אורביט ביחד עם מערכות תצוגת הקסדה של אלביט מאפשרת קבלת שמע כווני מאיומי קרקע ואוויר בהתאמה מלאה  לחווים ויזואליים במשקף הקסדה. השילוב בין אותות שמע כיוונים לויזואליים מאפשר לטייסים לאתר איומים מהר יותר, במרחב המקיף את המטוס, תוך שהפרדת הרדיו משפרת את ההתמצאות במרחב.
 
איתן ליבנה, נשיא ומנכ"ל אורביט אמר: "אנו מאמינים שמערכות שמע תלת ממדיות יהפכו לסטנדרט בתא הטייס העתידי". 
 
 
אודות מערכות תצוגת קסדה (HMD) של אלביט מערכו
 
שלושה דורות של חדשנות ושילוב מערכות תצוגה מותאמות קסדה (Helmet Mounted Display Systems – HMDS) במטוסים ובמסוקים ביססו את מעמדה של אלביט מערכות במובילה עולמית בשוק ה- HMDS. פעילות ה- HMDS שימשה כמנוע צמיחה מרכזי עבור החברה במשך שנים רבות, והקדימות שלה בשוק משתרעת על מגוון רחב של פלטפורמות. כיום, מגוון רחב של מערכות HDMS באיכות גבוהה הינו מבצעיות בלמעלה מ- 11,000 מטוסים ומסוקים המופעלים על ידי למעלה מ- 30 מדינות.
 
 
אודות מערכת השמע בתלת ממד 3D של אורביט
 
השמע התלת ממדי של אורביט מאפשר חוויית שמע איכותית ב- 360 מעלות עם יתרון משמעותי לטייסים, כולל מודעות מוגברת למצבים ובטיחות טיסה, וכן הקטנת עומסי עבודה ועייפות. התועלות המבצעיות של המערכת כוללים הפרדת רדיו, מיקום צוות, התראות בטיחות כיוונית והתראות שמע לאיומים המוכוונים לקו הראייה של הטייס.
 
 
אודות אלביט מערכות
 
אלביט מערכות בע"מ הינה חברת היי-טק בינלאומית העוסקת במגוון רחב של תכניות הגנה, ביטחון פנים ומסחר ברחבי העולם. החברה, הכוללת את אלביט מערכות וחברות הבת שלה, פועלת בתחומי התעופה והחלל, הפיקוד, הבקרה, התקשורת, המחשבים, המעקב המודיעיני והסיור ("C4ISR"), מערכות מטוסים בלתי מאוישות, אלקטרואופטיקה מתקדמת, מערכות חלל אלקטרו-אופטיות, חליפות EW, מערכות מודיעין אותות, קישורי נתונים ומערכות תקשורת, מכשירי רדיו ומערכות מבוססות סייבר. כמו כן מתמקדת החברה בשדרוג הפלטפורמות הקיימות, בפיתוח טכנולוגיות חדשות לביטחון, למולדת ולביטחון המסחרי ולספק מגוון שירותי תמיכה, כולל מערכות הדרכה וסימולציה.
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המופיעות במייל זה מועברים במסגרת תכתובת כללית, ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של נמען במייל זה, אין לראות בהם הצעה כלשהי, שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל נמען למייל זה – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע המופיע במייל זה, עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות במייל זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי בדברים נשוא מייל זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר לא יהא אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש באמור במייל זה, אם יגרמו.  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.