נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

הבעת אמון בקבוצת חג`ג`: ביקושים של מעל 85 מיליון שקל בהנפקת אג״ח בשלב המוסדי

 

 לקרנות המשקיעות בחג'ג'  לחץ כאן 

בוצת חג'ג' בשליטת האחים צחי ועידו חג'ג' רושמת הישג עם הנפקת אג"ח שרשמה ביקושים בהיקף של  כ- 85 מיליון ש"ח. החברה נענתה לביקושים של כ- 76 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת אג"ח מסדרה ח', נושאת ריבית של 6.2 אחוז עם מח"מ של כ- 4 שנים. בהנפקה השתתפו גופים מוסדיים מהמובילים בישראל.

בשבועיים האחרונים התבצע רוד שואו של שני האחים, צחי ועידו חג'ג', לקראת ההנפקה. הגיוס התבצע בעת תקופה מאתגרת בבורסה בתל אביב, בזמן שחברות רבות נתקלות בקשיים וחלקן אף נאלצות לבטל הנפקות. את הגיוס הובילה דיסקונט קפיטל חיתום.

מקבוצת חג'ג' נמסר: הגיוס נועד לשרת את המשך פיתוח העסקי של החברה ואת איתנותה הפיננסית. הגיוס המוצלח מהווה הבעת אמון של הגופים המוסדיים בפעילות החברה ובתוצאות פעילותיה. החברה מציגה  לאורך תקופה ארוכה תוצאות פעילות מצוינות, הכולל פורטפוליו של פרויקטי נדל"ן מהמובילים בישראל, וההון העצמי עומד על כ-420 מיליון ₪."

קבוצת חג'ג' נחשבת כיום לאחת מחברות הנדל"ן הפעילות בישראל. שווי החברה עלה מתחילת השנה ב-14  אחוזים לכ-465 מיליון שקלים, ורווחי החברה ברבעון האחרון עמדו על כ-72 מיליון שקלים.

בימים אלה תחל החברה בשיווק מתחם גדול ברחוב סלמה בדרום תל אביב הכולל שני מגדלים ושני בניינים למגורים ולמסחר.

החברה הקימה בין השאר את "מגדלי הארבעה" – מגדלי המשרדים המפוארים בתל אביב, ומקימה את מגדל היוקרה H אינפיניטי – מגדל בן 50 קומות שייבנה בפינת הרחובות ארלוזורוב-אבן גבירול בתל אביב, מגדל של 40 קומות בפינת רחובות שד"ל רוטשילד, רחוב שלם כמעט בצפון תל אביב (איינשטיין), שני מגדלים בני 25 קומות בשכונת כוכב צפון בצפון ת"א, מלון יוקרה במרינה בהרצליה ועוד פרויקטים רבים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.