נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

סיכום יומי: איזו קרן טיפסה כמעט 9% מתחילת אוגוסט?

 

 יום המסחר האחרון לשבוע נסגר בירידות שערים כאשר מדד ת"א 35 ירד 0.5%, מדד ת"א 90 השיל 0.25% ומדד SME60 נחלש 0.15%. 

 

המצטיינת היומית: הקרן MTF י Robotics Bluestar Index - מגודרת מט"ח רשמה הערב עלייה של כ-1.3%. מתחילת החודש הקרן שעוקבת אחרי מדד מניות הרובוטיקה בארה"ב עלתה מעל ל-3% מתחילת החודש. 

והחודשית: הקרן Indxx USA Cloud Computing MTF מנוטרלת מט"ח רושמת הערב עלייה של 0.1% התשואה הגבוהה בענף. הקרן אשר עוקבת אחרי חברות מפתחות טכנולוגיית ענן עולה מתחילת החודש במעל ל-8.6%. 


המצטיינת והשנתית:  מגדל נאסד"ק כפליים - קרן ממונפת עברה בשבוע שעבר להוביל את טבלת הקרנות המצטיינות לשנת 2018. הקרן הניבה תשואה של 35.4% מתחילת השנה, למרות שהערב היא משילה של 0.4%. מתחילת החודש הקרן עלתה 7% ומובילה את הענף. הקרן חשופה למניות בשיעור של 197% וגובה דמי ניהול של 3.6%.

הקרן MTF י Indxx USA E-Commerce - מגודרת מט"ח רשמה השנה תשואה של 28.4% מתחילת השנה ומובילה את הקרנות הלא ממונפות. 

 

 

 

החלשות

 

החלשה היומית: הקרן תטא ניהול חוזים ואופציות  נפלה הערב 1.9%, מציגה תשואה שלילית של כ-16% לאחר שמתחילת החודש התחזקה 2.5%. מגדל ברזיל ואמריקה הלטינית ירדה 1.5% והיא עם הביצוע החלש ביותר מבין הקרנות הלא ממונפות. 

 

והחודשית: הקרן מגדל גרמניה כפליים מגודרת מט"ח – קרן ממונפת רשמה הערב ירידה של כ-0.5% ברקע לחולשת המדד ומתחילת השנה הקרן ירדה 2.9%. נזכיר כי הקרן הייתה המצטיינת בחודש יולי עם תשואה של מעל ל-11%. 

 רושמת הערב ירידה של 2.1%, התשואה החלשה בענף. הקרן רושמת חודש חלש שני ברציפות לאחר שביולי ירדה במעל ל-10% היא רושמת עד כה באוגוסט ירידה של יותר מ-3%. הקרן אי.בי.אי. סל Solactive North American Cannabis מנוטרל דולר ארה"ב רושמת הערב עליה של 0.4%. הקרן רושמת חודש חלש שני ברציפות לאחר שביולי ירדה במעל ל-10% היא רושמת עד כה באוגוסט ירידה של יותר מ-2.8%. מי שהחליט להשקיע בקרן לפני כ-6 שבועות כבר סופר ירידה של מעל 20%. 

 

החלשה השנתיתהקרן תטא ניהול חוזים ואופציות  נפלה הערב 1.9%, מציגה תשואה שלילית של כ-16% לאחר שמתחילת החודש התחזקה 2.5%.. הקרן אפסילון יתר ירדה בשנת 2018 בשיעור של 13.6%. 

 
 
 
סקירת קטגוריות
 
 
הקטגוריה החזקה היומית: הקטגוריה ענפים אחרים עלתה הערב 0.3%. הקטגוריה עלתה 2.8% מתחילת השנה. 

 
הקטגוריה החלשה היומית: הקטגוריה ת'א 35 רשמה ירידה של 0.65% הערב, אך מתחילת השנה תשואתה נמדדת בשיעור של 5.9%. 
 
 
***
 
הקטגוריה החזקה באוגוסט: הקטגוריה ממונפות בסיכון גבוה עלתה הערב 0.5% ורושמת תשואה של 2.04% בחודש אוגוסט. מתחילת השנה הקטגוריה הוסיפה כמעט 10%. 
 
הקטגוריה החלשה באוגוסט: הקטגוריה מניות גיאוגרפי רשמה ירידה של 1.04% בחודש אוגוסט. מתחילת השנה הקטגוריה עולה יותר מ-2.7%. 
 
***
 
הקטגוריה החזקה ב-2018: הקטגוריה ענפים אחרים בחו'ל רושמת עלייה של 15.3% מתחילת השנה.  
 
הקטגוריה החלשה ב-2018:  קטגוריית יתר ירדה 8.57% מתחילת השנה ברקע לחולשה בענף המניות הקטנות. 
 
 
 
 
מניות בולטות ממדד ת"א 125:
 
 
מניית פריגו  טסה (מגדל המחזיקה הגדולה) 7.8%
 
מניית  אורמת טסה (מגדל המחזיקה הגדולה) 9%
 
 

 

Indxx USA Cloud Computing MTF מנוטרלת מט"ח

 

מגדל גרמניה כפליים מגודרת מט"ח – קרן ממונפת

 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.