נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

דן דוברי הוזמן לייצג את ישראל ב" Think Tank" אירופאי

 

 דן דוברי מנכ"ל ידידים סוכנות לביטוח, חברת הייעוץ של גאון שוקי הון, מייסד איגוד מתכננים פיננסים ומנכ"ל חברת הייעוץ הבינלאומית "אלעד" הוזמן להשתתף יחד עם אנשי המקצוע הבכירים ביותר באירופה ב " Think Tank" שתיערך בפראג בין התאריכים 23 – 24 ספטמבר השנה.

מטרת ה-Think Tank היא לייצר אוירה של שיתוף מידע עבור מתכננים פיננסים ברחבי העולם ולייצר מתודות שמורכבות מנסיון אישי הטוב ביותר מותאם למציאות שוק החדשה ודרישות רגולטוריות ברחבי העולם. מסקנות הקבוצה ישותפו בכל העולם וב-OECD והרגולטור האירופאי.

אנשי מקצוע הוזמנו מאוסטריה, צ'כיה, אסטוניה, צרפת, גרמניה, הונגריה, אירלנד, איטליה, פולין, הולנד, פוטוגל, ספרד אנגליה וישראל.

הנושאים שיידונו ב-Think Tank הם:

1. ניהול הסיכונים של לקוחות
  • איך מייצרים פרופיל סיכון מותאם צרכי הלקוח (דן יוביל את הדיון) 
  • מתודת העבודה של בנייה של פרופיל סיכון 
  • הבנה של צורך בסיכון, יכולת לשאת סיכון והעדפות לקוח. 
2. איך בוחרים פורטפוליו מותאם יעדי צרכן – בנייה של מתודת עבודה.

3. איך עוקבים אחרי הקצאת נכסים ארוך טווח, איזה שירות איש המקצוע צריך להעניק ללקוחות, כל כמה זמן מומלץ להפגש עם לקוחות ואיך מייצרים אנאליזה של תוצאות ביחס לתוכנית. 

4. מה הערך שאנו מעניקים ללקוחות כאניש מקצוע ולמה כדאי לשלם לנו שכ"ט.

  • טכניקות לגבייה של שכ"ט 
  • מודלים עסקיים שמצליחים 
5. תכנון פיננסי בינלאומי – איך מטפלים בלקוח בינלאומי שיש נו נכסים וזכויות במדינות רבות. (גם כאן דן יוביל את הדיון). 

דן דוברי אמר כי "זהו כבוד גדול בשבילי להמנות עם אנשי המקצוע הבכירים של אירופה, ללמוד מהם ולשתף את הקהילה הבינלאומית בידע וניסיון שלי. כמייסד של קהילה מפוארת של אנשי מקצוע בכירים בארץ ואדם שמעורב מאוד בקהילה הבינלאומית אני רואה חשיבות עליונה בתקופה של שינוי להבין היטב את האתגרים וההזדמנויות של התעשייה ולעזור לקהילה כאן בארץ להתמודד איתה באופן שהם ישגשגו בעתיד".

דן הוסיף כי "אין זכות גדולה יותר בשבילי להיות חלק במסע החיים של אזרחי המדינה ולעזור להם לחיות חיים של ביטחון וכבוד".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.