נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

צמח המרמן, משולם לוינשטין ואלעד מגורים זכו במכרז להקמת 527 יח"ד במתחם מכבי יפו בדרום תל אביב

 

 לקרנות שמשקיעות בצמח המרמן לחץ כאן

חברות צמח המרמן, משולם לוינשטין ואלעד מגורים זכו במכרז של מחיר למשתכן במתחם מכבי בתל אביב תמורת 292 מיליון שקל תוספת מע"מ כולל עלויות פיתוח. מדובר במתחם הכולל 527 יח"ד מהן 299 יח"ד ישווקו במסגרת מחיר למשתכן ו-228 יח"ד ישווקו בשוק החופשי.

לדברי חיים פייגלין, מנכ"ל צמח המרמן "אנחנו מאמינים בדרום תל אביב וביפו ופועלים בשוק הדיור התל אביבי כבר שנים רבות. בחרנו להתמודד במכרז בשל השיעור הגבוה של דירות לשוק החופשי".

לדברי שאולי לוטן, מנכ"ל ובעלים של קבוצת משולם לוישטין, "הקבוצה שלנו ממשיכה להרחיב את פעילותה בפרויקט שלישי של תכנית מחיר למשתכן, באזורי הביקוש. פרויקט מכבי יפו מאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירה לא רק בפריפריה, אלא גם באחד מהאזורים המבוקשים בישראל. בשנים הקרובות אנחנו נראה פריחה של בנייה בדרום תל אביב בעקבות אישור תכניות גדולות ומשמעותיות כמו נווה עופר ומתחם השומרון. אנחנו מאמינים מאד בקידום האזור, וגאים להיות חלק מהפיתוח שלו".

רונן יפו, מנכל אלעד ישראל מגורים ציין כי "בשנים האחרונות יפו נמצאת בתנופת בנייה ופיתוח, המושכת  אליה משפחות צעירות המעוניינות לשלב את החיים בתל אביב באזורים שעוד נכונה להם פיתוח והתחדשות לצד אופי החיים ביפו. הקרבה לרכבת הקלה, כמו גם המיקום המרכזי הופכים את אזור מכבי יפו לאחד מהאזורים האטרקטיביים והמיוחדים  ביותר בתל אביב עבור משפחות צעירות.

חברת אלעד ישראל מגורים כאסטרטגיה פועלת באזורי ביקוש מרכזיים וביפו בדומה לפרויקטים אחרים שלנו בשכונת פארק תל אביב בתל אביב, אורבן פארק ראשונים בראשון לציון ודרום מערב הוד השרון - קיים פוטנציאל רב לפיתוח והתחדשות"

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.